Europos Judriosios savaitės estafetė

Rugsėjo 28 dieną prie Dailidės ežerėlio vyko mūsų gimnazijos mokinių lengvosios atletikos kroso estafečių varžybos. Šis renginys buvo skirtas Europos judriajai savaitei paminėti.

Varžybos buvo vykdomos trijose amžiaus grupėse 7-8 kl, I –II g kl. ir  II – IV g.

Komandos sudėtis buvo 4 mergaitės ir 4 berniukai. Merginoms reikėjo įveikti 300m. atkarpą, berniukams 800m. nuotolį.

Nugalėtojais tapo 8 c klasė (auklėtoja Elvyra Jakučionytė). Antrąją vietą laimėjo 7 d klasės komanda (auklėtoja Santa Marcinkevičiūtė). Trečiąją vietą iškovojo 8 b klasės mokinių komanda (auklėtoja Rima Geceviečienė).

Visos dalyvavusios komandos buvo apdovanotos medaliais, skirtais judriajai savaitei bei saldžiais prizais. Varžybų dalyviams talkino geras rudeniškas oras, graži Alytaus gamta.