Ketvirtasis šokio dienos minėjimas

Šių metų balandžio 29 dieną įvyko ketvirtasis, jau tapęs kasmetiniu, šokio dienos minėjimas. Šventė susidėjo iš dviejų dalių. Joje dalyvavo III ir IV klasių mokiniai, kurie pasirinkę choreografiją. Taigi pirmoji dalis vyko mokyklos stadione, joje buvo šokama 11 linijinių šokių, bei antroji – aktų salėje, kur buvo atliekama Lotynų Amerikos šokių kompozicijos. Dabar pabandysime plačiau papasakoti jaunimui, kurie negalėjo stebėti gyvai, kas vyko šiame renginyje.

Truputis istorijos. Nuo antrojo pusmečio pradžios jaunieji šokėjėliai pradėjo didįjį pasirengimą šokiui prieš visą mokyklą. Nors pradžia atrodė labai sudėtinga, tačiau laikui bėgant šokių žingsnelius pačios kojos dėliojo. Ir atėjo svarbiausia diena, balandžio 29 d., kai turėjome pašokti visus išmoktus šokius. Kaip ir minėjau pirma dalis vyko mokyklos stadione. Ten merginos ir vaikinukai atliko visus 11 šokių. Kai kuriems šokėjams nepatiko skaisčiai šviečianti saulė, kitiems juodžemis, tačiau žiūrovų labai aktyvus palaikymas bei partnerių šypsenos tiesiog vertė judėti ir nestovėti vietoje. Šį neapsakoma jausmą ir atmosferą įprasmino vienoje dainoje skambėję žodžiai: „life is good today“ (gyvenimas šiandien yra gražus).

Antroji dalis buvo daug sudėtingesnė. Jei ką tik savęs paklausėte, kodėl, tai greitai viską paaiškinsiu. Šioje dalyje reikėjo susiskirstyti grupelėmis, išsirinkti muziką Lotynų Amerikos ritmu ir sukurti savo šokį. Daugumai ši užduotis atrodė neįmanoma, nes buvo įpratę šokti tai, ką nurodo mokytoja. Tačiau laikui bėgant kūrėsi drąsuolių komandos, kurios be jokios baimės eksperimentavo su judesiais, drabužiais, muzika. Atrodytų choreografija – tai mergaitiškas dalykas, tačiau aukštai iškėlę galvas i sceną lipo du vaikinai, kurie po pasirodymo tvirtino, kad mūsų mokyklos merginos pačios gražiausios ir jie negali įsivaizduoti, kad galėtų vargti sporto salėje, o ne šokti. Scenoje galėjome išvysti linijinius šokius ar šokius porai. Renginio vedėjas sakė, jog šių metų pasiruošimas buvo daug geresnis nei pernai. Buvo ne tik daugiau šokančių grupių, bet ir jų pasirodymai buvo geresni. Taigi galim tik spėlioti kokie netikėtumai mūsų laukia kitais metais.

Pabaigai galėtumėm tvirtinti, kad mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai yra labai aktyvūs: dalyvauja įvairiuose renginiuose bei patys juos planuoja. Nebijom ir nesigėdijam į savo renginius kviesti mokinius iš kitų (Alytaus Piliakalnio pagrindinės mokyklos ir Daugų Vlado Mairono gimnazijos) mokyklų ir taip suburti visą Alytaus miestą. Tikimės, kad mūsų aktyvios mintys ir darbai neišblės ir toliau.

Parašykite komentarą