Rytoj bus skelbiami anglų ir rusų kalbos egzamino rezultatai

Nacionalinio egzaminų centro direktoriaus įsakymu nustatyta užsienio kalbos (anglų) ir užsienio kalbos (rusų) valstybinių brandos egzaminų rezultatų skelbimo data yra 2011 m. birželio 17 diena. Apie kitų valstybinių brandos egzaminų rezultatų skelbimo datas informuosime iš anksto. Kitą savaitę rezultatų NEC skelbti planuoja.

Nacionalinio egzaminų centro testuojamas naujas rezultatų skelbimo būdas sudarys moksleiviams galimybę internetu pamatyti savo užsienio kalbos (anglų) darbo įvertinimo rezultatą, o rusų kalbos – ir darbo įvertinimo rezultatą, ir patį darbą (atsakymų lapą).

Prisijungti prie rezultatų skelbimo sistemos bus galima adresu http://rezultatai.nec.lt per Elektroninės valdžios vartų portalą arba iš duomenų tvarkytojo (mokyklos) gautu kandidato kodu ir vienkartiniu slaptažodžiu (moksleivio asmens kodas), kurį privaloma pasikeisti prisijungus pirmą kartą. Šis būdas yra naudojamas pirmą kartą, testuojamas, tad laukiame Jūsų nuomonių, pastabų dėl galimų trūkumų ar netikslumų. Apie juos prašytume pranešti NEC elektroniniu paštu centras@nec.lt arba telefonu 8-5-2756180.

Primename, kad pagal 2011 m. brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašą kandidatai apeliacijas gali pateikti mokyklos direktoriui per tris darbo dienas nuo valstybinio brandos egzamino rezultatų paskelbimo dienos.