Prisidėk prie pasaulio rekordo

Kamuolio mušinėjimo rekordo akcija, vyks 2011 m. rugpjūčio 29 d. aikštėje prie Alytaus sporto rūmų. Kamuoliai bus pradėti dalinti nuo 17.00 val., kamuolių mušinėjimas numatytas 5 minutes tarp 20.00 ir 20.30 val. Startas mušinėti kamuolį bus duotas visiems paminėtiems miestams kartu TV tiesioginės transliacijos metu. Aikštėje prie Alytaus sporto rūmų bus sumontuotas didelis televizoriaus ekranas. Planuojama, kad Alytaus mieste šioje akcijoje dalyvaus 5000 asmenų.

Norint tapti Kamuolių mušinėjimo rekordo akcijos dalyviu reikia:
1. Užsiregistruoti internetiniame puslapyje www.fanspace2011.com/rekordas, užpildžius registracijos laukuose reikalingas grafas (ten rasite ir smulkesnės informacijos apie Kamuolių mušinėjimo rekordo akciją, jos taisykles).
2. 2011 m. rugpjūčio 29 d. nuo 17.00 val. atvykti į aikštę prie Alytaus sporto rūmų, pasirašyti registracijos žurnale, gauti krepšinio kamuolį ir davus startą mušinėti kamuolį 5 minutes.
3. Jei akcijos dalyvis yra jaunesnis nei 16 metų, jis turi turėti tėvų pasirašytą sutikimą, kad gali dalyvauti akcijoje.
4. Mušinėjimo metu dalyvis gali būti diskvalifikuotas, jei nustos mušinėti kamuolį 5 minutes, pames kamuolį iš rankų. Diskvalifikacijos atveju dalyvis netenka teisės gauti kamuolį dovanų kaip suvenyrą.

Parašykite komentarą