Kviečiame dalyvauti studijų parodoje „TARPTAUTINIŲ STUDIJŲ DIENOS“

Jau šį sekmadienį, spalio 9 d., nuo 10.00 iki 18.00 val. abiturientai, studentai, moksleiviai ir visi norintys studijuoti geriausiuose pasaulio universitetuose bei mokyklose, laukiami sostinės viešbutyje „Radisson Blue Lietuva“ konferencijų centre (Konstitucijos pr. 20) rengiamoje studijų parodoje „TARPTAUTINIŲ STUDIJŲ DIENOS“. Ketvirtą kartą Lietuvoje vyksiančiose „TARPTAUTINIŲ STUDIJŲ DIENOSE“ tarp keliasdešimties prestižinių mokslo įstaigų išskirtinio svečio teisėmis dalyvaus ir pranešimą skaitys tarptautinių turizmo pramonės lyderių „Swiss Education Group“ mokyklų grupės vadovai. Kaimyninių Pabaltijo šalių sostines jau aplankiusių parodos dalyvių gretas Vilniuje papildys ir Kanados ambasados Lietuvai bei JAV studijų užsienyje švietimo informacijos centro atstovai.

Visi, kuriems aktuali informacija apie kokybišką ir nebrangų mokslą užsienyje, turėtų paskubėti, nes renginys Vilniuje truks tik vieną dieną. ĮĖJIMAS NEMOKAMAS. Kviečiame iš anksto registruotis tel. 8-5 279 10 11, mob. tel. +370 650 18 714 arba el. paštu vilnius@ames.lt.

Parašykite komentarą