Apdovanota konkurso-parodos „Kelionių akimirkos“ nugalėtoja

Įvyko konkurso-parodos „Kelionių akimirkos“ baigiamasis renginys. Į jį pakvietėme fotomenininką, Alytaus fotografų klubo įkūrėją bei pirmininką Stasį Šmigelską. Svečias pasidžiaugė, kad mokiniai domisi fotografija, prasmingai leidžia laiką taip pat pakvietė prisijungti prie Alytaus fotografų klubo veiklos.

Konkurse-parodoje „Kelionių akimirkos“ buvo 16 dalyvių, jame dalyvavo ir gimnazijos direktorius Virginijus Skorblas. Jis pasveikino visus dalyvius, pasidalino savo patirtomis įspūdingiausiomis kelionių akimirkomis ir įteikė prizą nugalėtojai. Ja tapo Simona Lubauskaitė I c g klasės mokinė.

Džiaugiamies pavykusiu renginiu, gausiomis dalyvių gretomis, tikimies, kad šis renginys taps tradiciniu minint Pasaulinę turizmo dieną. Dėkojame gimnazijos direktoriui Virginijui Skroblui už pagalbą organizuojant renginį.

Orginazatoriai:

Mokytoja Snieguolė Valentukonienė ir mokytoja metodininkė Dalia Adukevičienė

Parašykite komentarą