„Copy&Paste“ renginyje triumfavo gimanzijos komanda

2011 metų lapkričio 18 diena atrodė niekuo neišsiskirianti, bet šią dieną vyko jau tradicija tapęs parodijų šou „Copy&Paste“ . Šiame renginyje dalyvavo gausybė mokinių iš įvairių Alytaus mokyklų. Renginį norėjo pamatyti begalė žmonių, bet ne visi turėjo progą, daugeliui durys buvo užtvertos prieš pat nosį.
Šiais metais renginio tema buvo Holivudas. Šis rajonas, esantis Los Angele, yra bene garsiausia žvaigždžių ir žvaigždučių buveinė. Komandas turėjo parengti vaidinimus, kurie simbolizuotų Holivudą. Mūsų gimnazijai atstovaujančios dvi šaunios komandos taip ir padarė. Viena iš jų „Destroy“ komanda, 10 mūsų mokyklos narsuolių, kurie visą dieną repetavo ir iškėlę galvas ėjo pasitikti likimo. Komisijos širdis pavergė būtent mūsiškiai. Jie ir užėmė pirmąją vietą. Kai kurioms komandos merginoms nepavyko suvaldyti ašarų, bet, žinoma, tai buvo džiaugsmo ašaros. Mūsų komandos nariai dėkojo žiūrovams už jų palaikymą ir iškėlę galvas kaip čempionai nuėjo švęsti. Antrąją vietą užėmė Putinų gimnazija, o trečiąją Dzūkijos pagrindinė mokykla.

Kornelijus Paulavičius, III c g klasės mokinys, žurnalistų būrelio narys

Parašykite komentarą