Saugaus eismo pamoka – I gimnazijos klasių mokiniams

Antradienio popietę mūsų gimnazijoje įvyko saugaus eismo pamoka, skirta I klasių gimnazistams. Ją organizavo socialinė pedagogė Gintarė Savukynaitė, jai talkino bendruomenės slaugytoja Ona Kiškytė. Gimnazijoje svečiavosi Alytaus apskrities VPK Kelių policijos skyriaus būrio vadas Vygintas Nedzveckas ir vyr. inspektorius Žydrūnas Geležauskas, kurie mokiniams priminė pagrindines eismo įvykių priežastis. Šio susitikimo metu žiūrėjome labai pamokantį ir sukrečiantį filmą, kuriame buvo pavaizduoti eismo įvykiai, jų priežastys ir pasekmės. Policijos pareigūnai mus supažindino su greičio matuokliais bei alkotesteriais. Ši paskaita – pamoka buvo itin naudinga ir privertė mus, mokinius, susimąstyti, kaip mes elgiamės kelyje. Saugaus eismo pamokos organizatoriai nepaliko mūsų be dovanų, visiems paskaitos dalyviams padovanojo po atšvaitą, kuris mus saugos kelyje.

Adolfo Ramanausko – Vanago gimnazijos
I c klasės mokinė Aušra Šumskaitė