Svečiai iš Alovės

Sausio 11 d. Adolfo Ramanausko-Vanago gimnaziją aplankė 10-ųjų klasių mokiniai iš Alovės pagrindinės mokyklos. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rita Baubonienė supažindino moksleivius su 3-iųjų klasių ugdymo planu ir atsakė į individualius klausimus apie jo sudarymą. Mokyklos direktorius Virginijus Skroblas aptarė elgesio mokykloje taisykles ir reikalavimus, pabrėždamas, jog itin daug dėmesio yra skiriama geram mokinių lankomumui. Mokyklą pristatė ir savo įspūdžiais su Alovės pagrindinės mokyklos mokiniais pasidalino dvi 3-iųjų gimnazijos klasių mokinės Rugilė Bražinskaitė ir Akvilė Trečiokaitė. Jos, kaip mokyklos naujokės, išsakė savo poziciją, nuramino 10-tokus ir patarė rimtai apsispręsti dėl pasirenkamųjų dalykų. Po pristatymo mokiniai apžiūrėjo mokyklos valgyklą, sporto salę, biblioteką, informacinių technologijų, automobilizmo klases, technologijų kabinetą ir aktų salę. Tikimės, jog mūsų gimnazija paliko gerą įspūdį ir kitąmet sulauksime naujų mokinių iš Alovės.

Mokinių tarybos pirmininkės pavaduotoja, žurnalistų būrelio narė,

3 f g klasės mokinė Rugilė Bražinskaitė

Parašykite komentarą