Sporto naujienos

Mūsų gimnazijoje vyko 2011-1012 m.m. Olimpinio festivalio Alytaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų svarsčio kilnojimo varžybos.

Nugalėtojais tapo Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos vaikinų komanda, vadovaujama mokytojo Jono Baltrušaičio. Sveikiname nugalėtojus:  Evaldą Videiką IVa, Marių Serbentą IIIa, Karolį Juknevičių IVe, Roką Petrauską IVk, Povilą Kucavičių IVm, Mindaugą Kucavičių IIc, Andrių Stanionį IIIh, Arminą Kalantą IVc.

Sveikiname gimnazijos vaikinų slidininkų komandą, laimėjusią pirmąją vietą 2011-2012 m.m. Olimpinio festivalio Alytaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų slidinėjimo varžybose.

Laimėtojais tapo: Dovydas Dainauskas IIIa, Marius Vymeris IIb, Mantas Nevinskas Ia, Algirdas Strazdas IIa, Povilas Labukas IIIc.

Sveikiname drąsiausias gimnazijos merginas, kurios nebūdamos slidininkėmis sugebėjo laimėti mieste antrąją vietą 2011-2012 m.m. Olimpinio festivalio Alytaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų slidinėjimo varžybose. Mūsų drąsuolės: Rūta Kručkauskaitė IIa, Marija Mankauskaitė IVc, Damilė Mikelionytė IId ir Laura Jurgelevičiūtė IIc.

Parašykite komentarą