Vasario 16-osios minėjimas „Čia kalba laikas – įtaigiai, iš lėto“

Vasario 16-osios, Lietuvos nepriklausomybės dienos, proga mokyklos aktų salėje vyko renginys, skirtas paminėti šią mums labai svarbią datą. Renginio pradžioje iškilmingai suskambo Lietuvos himnas, kurį atsistoję giedojo visi susirinkusieji. Mokinių paruoštoje programoje išgirdome poezijos posmų, dainų. Žodžiuose ir melodijoje tarsi vėl pajutome savo Tėvynės dvasią, jos dramatišką ir didingą istoriją. Renginį vainikavo griausmingai gimnazijos vaikinų atlikta daina „Milžinų kapai“. Tėvynę visuomet pirmiausiai gynė vyrai – tai iš tiesų pajuto visi, išgirdę šį emocingą kūrinį.
Visi šį renginį stebėję mokiniai ir mokytojai išgyveno vienybės jausmą, dar kartą susimąstė apie Tėvynės laisvės svarbą.

Audrius Kopka, III e g klasės mokinys, žurnalistų būrelio narys

Parašykite komentarą