Kalėdinis padėkos koncertas

Artėjant gražiausioms žiemos šventėms Kalėdoms, gruodžio 18 dieną mūsų gimnazijoje įvyko kalėdinis padėkos koncertas, skirtas tėvams ir mokytojams.

Vėlų vakarą prie žvakių šviesos skambėjo gražiausios dainos ir padėkos žodžiai mokytojams, tėveliams, draugams…
Koncertą surengė mokytojos Irenos Muzikevičienės vadovaujamų vokalinių ansamblių dainorėliai. Smagiai į programą įsijungė ir mokytojų ansamblis, kuris kartu su mokiniais atliko dvi dainas. Vakaro-koncerto metu skambėjo įvairių autorių dainos anglų ir lietuvių kalbomis. Specialiai padėkos koncertui savo dainą sukūrė III b klasės mokinė Neringa Serbentaitė.

Pasirodė solistai, duetai, tercetai, ansambliai ir jungtinis mokytojų-mokinių kolektyvas. Skambėjo dainos ne vien apie Kalėdas, tačiau nuo degančių žvakių liepsnelių, girliandų šviesos ir sklindančių padėkos žodžių salę užplūdo jaukiai šilta kalėdinė nuotaika.

Angelė Adamukaitytė II c kl. mokinė