Sporto šventė

DSC_4769

Sparčiai tirpstančios paskutinės mokslo metų dienos jau kvepia vasaros atostogomis ir vis mažiau noro kasdien sėdėti klasėse. Tad kol abiturientai plušėjo palinkę prie lietuvių kalbos egzamino užduočių, gimnazistai iškeitė klases į Senamiesčio pradinės mokyklos stadioną ir rinkosi į smagią sporto šventę.

Nors vasariška saulutė ir nežadino noro sportuoti, tačiau klasių atstovai pasidavė sportiniam azartui ir susirėmė sportinio suvenyro gaminimo rungtyje, turizmo estafetėje, orientavimosi, dviračių slalomo bei virvės traukimo varžybose. Visos šios užduotys ir nulėmė, kas taps sporto šventės nugalėtoju. Komandos varžėsi taškas taškan, tad tiek jaunesniųjų, tiek vyresniųjų klasių grupėse iki pat paskutinės užduoties nebuvo aiški komanda nugalėtoja. Galų gale, susumavus visus surinktus taškus paaiškėjo, kad nugalėtojais tapo: I – II klasių grupėje I vietą iškovojo I b klasė, II vietą nugalėjo I e klasė, III vietą užėmė I a klasė. III klasių grupėje I vieta džiaugėsi III e klasė, II vieta atiteko III f klasei, III vietoje III d klasė. Sveikiname nugalėtojus!

Dėkojame visiems dalyvavusiems, tikimės, jog praleidote šią popietę smagiai, juk tai jau beveik pati mokslo metų pabaiga… Gerų Jums vasaros atostogų!

Laura Čiginskaitė, III f klasės mokinė, žurnalistų būrelio narė