AARVGDK’13 – geriausi Alytaus atlikėjai ir grupės vienoje vietoje

54

Praėjusių metų AARVGDK’12 buvo pramintas Alytaus Eurovizija, tad natūralu, jog šiemet iš konkurso buvo tikimasi dar daugiau, mat pranokti patiems save – nelengvas uždavinys.

Šiemet renginys persikėlė į gerokai erdvesnę salę, tad galima džiaugtis, jog renginį galėjo stebėti dvigubai didesnė auditorija ir sutilpo visi norintys pasiklausyti talentingiausių Alytaus miesto atlikėjų ir grupių, kurių šiemet taip pat buvo daug didesnis būrys – net 18. Džiugu, jog renginio metu skambėjo įvairiausių stilių muzika, nuo pop muzikos iki roko, tad patinkančių dainų galėjo išgirsti kiekvienas.

Dalyvius vertino komisija: radijo stoties FM99 laidų vedėjas, komisijos pirmininkas Liudas Ramanauskas, aktorius, režisierius, fotografas, Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos teatro mokytojas Robertas Šarknickas, kūrybinės grupės „Supermenai. lt“ vadovė Agnė Motiejūnaitė–Šarknickienė ir Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos muzikos mokytoja Jureta Šametienė. Komisijos sprendimui 1-oji vieta atiteko Rimvydo ir Gretos duetui, 2-ąja vieta tenkinos praėjusių metų nugalėtojai „Keturios plytos iki karuselės“, o 3-ioji vieta atiteko 18 numeriui – Deimenai.

Žinoma, apie šį dainų konkursą būtų galima kalbėti ir kalbėti, tačiau dalyvių žodžiai skamba daug įtikinamiau:

Rimvydas ir Greta: Pradėjom ruoštis prieš 3 savaites, tad laimėti nesitikėjom. Norėjom padaryti įdomų, išskirtinį pasirodymą, kuris galėtų pakelti nuotaiką. Pasirinkom Gretos kūrybos dainą, nes ji buvo kitokia, neįprasta, be to, niekur neteko girdėti lietuviškos dainos apie kaspinuotį. Konkurse mums buvo labai smagu, gerai praleidom laiką ir nesistengėme per daug konkuruoti, nes pagrindinis mūsų tikslas buvo ne laimėti, o gerai pasirodyti. Po konkurso įspūdžių labai daug, pamatėme daug gerų pasirodymų, buvome maloniai nustebinti laimėjimo. Labai džiaugiamės galimybe pasirodyti, renginys sukėlė tik geras emocijas. Be to, tai buvo puiki patirtis, nes renginys buvo nemažo masto.

Neringa Serbentaitė „Back to 80‘s“ : Tai buvo viena iš geriausių patirčių. Mūsų grupė susikūrė būtent šiam konkursui ir tai buvo puiki pradžia tolimesnei mūsų veiklai. Šis konkursas buvo tikrai profesionalus, buvo aiškiai matyti, kad ruoštasi tikrai daug. Tad norėčiau padėkoti visiems, kas prie to prisidėjo, ne tik už patį renginį, bet ir už puikią patirtį, ir gerai praleistą laiką.

Skaistė Dreskinytė: Dainų konkursui ruošiausi gana daug, nes lipti į sceną nepasiruošus būtų nemandagu prieš žiūrovus bei komisiją. Dalyvavau AARVGDK, nes tai vienintelis tokio tipo konkursas, skirtas Alytaus jaunimui, kuriame gali atskleisti ir realizuoti save kaip atlikėją. Renginys patiko, matosi, kad organizuojant jį buvo įdėta daug darbo. Šiaip įspūdžiai išliko tik geriausi. Nugalėtojai, manau, verti savo prizo, nes pabrėžė savo paprastumą, jokių šou elementų nebuvo. Kartais tik to ir reikia norint laimėti.

Taip pat norime padėkoti rėmėjams: Alytaus jaunimo centrui, radijo stočiai FM99, nuotykių parkui „Tarzanija“, „Riksai“, gėlių parduotuvei „Gėlių sala“, „Prieplaukai“, sveikatos ir sveikatingumo centrui „Šaulė“, „Cafe Room“, „Dzūkų svetainei“, „Alytaus Naujienoms“, „Dzūkijos TV“, „Dainavos“ kino teatrui, AAA Baltic reklamai, Alytusplius.lt.