2014–2015 m. m.

2014–2015 m. m. prizininkai

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio tarpzoninių svarsčio kilnojimo varžybų III vietos laimėtojai:

Justinas Masionis, III e klasės mokinys, Karolis Parulis, III g klasės mokinys, Aurimas Matulevičius, IV k klasės mokinys, Januarijus Šerpenskas, IV g klasės mokinys, Gintaras Gečas, IV c klasės mokinys,Rokas Slavickas, IV b klasės mokinys, Domantas Krunglevičius, III a klasės mokinys, Deividas Navikauskas, IV f klasės mokinys (mokytojas Jonas Baltrušaitis).

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio Alytaus miesto svarsčio kilnojimo varžybų I vietos laimėtojai:

Justinas Masionis, III e klasės mokinys, Aurimas Matulevičius, IV k klasės mokinys, Januarijus Šerpenskas, IV g klasės mokinys, Gintaras Gečas, IV c klasės mokinys, Rokas Slavickas, IV b klasės mokinys, Domantas Krunglevičius, III a klasės mokinys, Deividas Navikauskas, IV f klasės mokinys,Egidijus Grėbliūnas, IV f klasės mokinys, Edvinas Andriuškevičius, II d klasės mokinys  (mokytojas Jonas Baltrušaitis).

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio Alytaus miesto berniukų tinklinio varžybų II vietos laimėtojai:

Paulius Kochanskas, II d klasės mokinys, Domas Arbačiauskas, II b klasės mokinys, Pijus Biesevičius, I a klasės mokinys, Gustas Mockevičius, I d klasės mokinys, Kajus Andriuškevičius, I d klasės mokinys, Domantas Sodaitis, I a klasės mokinys, Povilas Račkauskas, IV b klasės mokinys,Rūtenis Vaičiulis, II e klasės mokinys (mokytoja Irma Čeplinskienė).

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio Alytaus miesto mergaičių tinklinio varžybų III vietos laimėtojos:

Aušrinė Skliutaitė, I g klasės mokinė, Simona  Kuodytė, I g klasės mokinė, Iveta Prankaitė, I g klasės mokinė, Gina Petkevičiūtė, I b klasės mokinė, Viktorija  Juškauskaitė, I b klasės mokinė,Giedrė  Dudavičiūtė, II a klasės mokinė, Raminta Tamoševičiūtė, II a klasės mokinė, Giedrė  Grigonytė, II d klasės mokinė (mokytoja Irma Čeplinskienė).

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio Alytaus miesto berniukų rankinio varžybų I vietos laimėtojai:

Airidas Kamandulis, I c klasės mokinys, Dominykas Skalandis, I c klasės mokinys, Ignas Škarnulis, I c klasės mokinys, Ugnius Venčkauskas, I c klasės mokinys, Timas Žvinakis, I c klasės mokinys, Kajus Andriuškevičius, I d klasės mokinys, Tomas Baliukonis, I e klasės mokinys, Martynas Bendoraitis, I e klasės mokinys, Paulius Mikučionis, I e klasės mokinys, Laurynas Balnanosis, I f klasės mokinys, Lukas Videika, I f klasės mokinys.

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio zoninių berniukų rankinio varžybų III vietos laimėtojai:

Airidas Kamandulis, I c klasės mokinys, Dominykas Skalandis, I c klasės mokinys, Ignas Škarnulis, I c klasės mokinys, Ugnius Venčkauskas, I c klasės mokinys, Timas Žvinakis, I c klasės mokinys, Kajus Andriuškevičius, I d klasės mokinys, Martynas Bendoraitis, I e klasės mokinys, Paulius Mikučionis, I e klasės mokinys, Mantas Svetlauskas, I e klasės mokinys, Laurynas Balnanosis, I f klasės mokinys, Lukas Videika, I f klasės mokinys.

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio Alytaus miesto mergaičių rankinio varžybų II vietos laimėtojos:

Rugilė Rinkevičiūtė, I a klasės mokinė, Dovilė Kuzmickaitė, I b klasės mokinė, Ernesta Goberytė, I e klasės mokinė, Karolina Klizaitė, I e klasės mokinė, Pauliną Bulvinaitė, I f klasės mokinė, Indrė Kiaunė, I f klasės mokinė, Gabija Gaidytė, I g klasės mokinė, Simona Kuodytė, I g klasės mokinė, Iveta Prankaitė, I g klasės mokinė.

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio Alytaus miesto mokinių šaudymo pneumatiniu šautuvu varžybų I vietos laimėtojai:

Sonata Stundžytė, III c klasės mokinė, Greta Tamašauskaitė, IV d klasės mokinė, Medeina Biliūtė, I b klasės mokinė, Marius Vailionis, II c klasės mokinys, Edvinas Šaulys, III d klasės mokinys, Paulius Kucevičius, II b klasės mokinys.

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio Alytaus miesto mokinių šaudymo pistoletu varžybų II vietos laimėtojai:

Greta Česonytė, IV b klasės mokinė, Justina Janavičiūtė, II e klasės mokinė, Diana Žaliaduonytė, IV g klasės mokinė, Domantas Sodaitis, I a klasės mokinys, Martynas Baranauskas, II d klasės mokinys, Žygimantas Krasnickas, II d klasės mokinys.

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio tarpzoninių mokinių šaudymo pneumatiniu šautuvu varžybų I vietos laimėtojai:

Greta Tamašauskaitė, IV d klasės mokinė, Medeina Biliūtė, I b klasės mokinė, Marius Vailionis, II c klasės mokinys, Edvinas Šaulys, III d klasės mokinys, Paulius Kucevičius, II b klasės mokinys.

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio Alytaus miesto vaikinų orientacinio sporto varžybų III vietos laimėtojai:

Evaldas Mažeika, I g klasės mokinys, Edvinas Šaulys, III g klasės mokinys, Paulius Butkauskas, III c klasės mokinys, Augustinas Motiejūnas III d klasės mokinys (mokytoja Danutė Bučinskienė)

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio Alytaus miesto merginų orientacinio sporto varžybų II vietos laimėtojos:

Ieva Čepeliauskaitė, II e klasės mokinė, Karolina Mikailaitė, II e klasės mokinė, Austėja Susmaraitė, II b klasės mokinė, Justina Lučinskaitė II a klasės mokinė (mokytoja Danutė Bučinskienė)

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio Alytaus miesto šaškių varžybų II vietos laimėtojai:

Justina Lučinskaitė, II a klasės mokinė, Erika Dimšaitė, III c klasės mokinė, Justinas Čižauskas, IV k klasės mokinys, Darius Piliponis, IV k klasės mokinys (mokytoja Irma Čeplinskienė)

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio Alytaus miesto merginų orientavimosi sporto varžybų II vietos laimėtojos:

Ieva Čepeliauskaitė, II e klasės mokinė, Karolina Mikailaitė, II e klasės mokinė, Austėja Susmaraitė, II b klasės mokinė, Justina Lučinskaitė, II a klasės mokinė.

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio Alytaus miesto vaikinų orientavimosi sporto varžybų III vietos laimėtojai:

Evaldas Mažeika, I g klasės mokinys, Edvinas Šaulys, III g klasės mokinys, Paulius Butkauskas, III c klasės mokinys, Augustinas Motiejūnas, III d klasės mokinys.

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio Alytaus miesto šaškių varžybų II vietos laimėtojai:

Justina Lučinskaitė, II a klasės mokinė, Erika Dimšaitė, III c klasės mokinė, Justinas Čižauskas, IV k klasės mokinys, Darius Piliponis, IV k klasės mokinys.

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio Alytaus miesto kroso estafečių varžybų III vietos laimėtojai:

Daumantė Pockevičiūtė,  IV d klasės mokinė, Inesa Karkauskaitė, II a klasės mokinė, Erika  Simanavičiūtė, II c klasės mokinė, Dominyka Leskauskaitė I a klasės mokinė, Karolis Buslavičius, IV g klasės mokinys, Mažvydas Krilis, IV k klasės mokinys, Martynas Jaruševičius, IV h klasės mokinys, Januarijus Šerpenskas, IV g klasės mokinys (mokytojas Jonas Baltrušaitis).