2014 – 2015 m. m.

2014–2015 m. m. Tarptautinių konkursų prizininkai

Martynas Noruišis, III a klasės mokinys, tarptautinio verslo konkurso moksleiviams „Junior Peak TimeII  vietos laimėtojas (mokytoja Rūta Mockevičienė).

Urtė Kalvinskaitė, IV f klasės mokinė, Europos lotynų kalbos konkurso Elex Vestibulum auksinio diplomo laimėtoja (mokytoja Agnė Ingelevičienė).

Emilija Svirinavičiūtė, III d klasės mokinė,  „Juvenes Translatores“ konkurso Lietuvoje nugalėtoja (geriausias vertimas Lietuvoje) (mokytoja metodininkė Virginija Gaižauskienė). Prizas – kelionė į apdovanojimų ceremoniją Briuselyje su mokytoja ir vienu iš tėvų 2015 m. balandžio mėn.

Kotryna Seliutaitė, IV e klasės mokinė, „Juvenes Translatores“ konkurse apdovanota padėkos raštu už puikų vertimą iš prancūzų kalbos.

Respublikinių olimpiadų ir konkursų prizininkai

Vytautas Česonis, IV h klasės mokinys, Kęstutis Dabravolskas, IV h klasės mokinys, Kotryna Seliutaitė, IV e klasės mokinė, Mykolas Tamulionis, IV b klasės mokinys, Ignas Turčinas, IV k klasės mokinys,  Euroscolos konkurso II vietos ir kelionės į Europos Sąjungos parlamento būstinę Strasbūrą laimėtojai (mokytoja Ramutė Volkuvienė).

Antanas Dambrauskas ir Martynas Labukas, IV a klasės mokiniai, IV Lietuvos mokinių dainuojamosios poezijos festivalio-konkurso „Mano senas drauge…“ III vietos už E. Mezginaitės teksto interpretaciją laimėtojai (mokytoja Jureta Šametienė).

Dainora Astrauskaitė, I d klasės mokinė, Aurelija Baliukynaitė, IV k klasės mokinė, Kristina Zubrickaitė, II e klasės mokinė, Angelė Adamukaitytė,  IV c klasės mokinė, IV Lietuvos mokinių dainuojamosios poezijos festivalio-konkurso „Mano senas drauge…“ III vietos už dainuojamosios poezijos atlikimo brandą laimėtojos (mokytoja Irena Muzikevičienė).

Domas Turčinas, II a klasės mokinys, respublikinės mokinių ir mokytojų  konferencijos „Mokslo ir praktikos sintezė” gamtos mokslų sekcijos moksliškiausio tiriamojo darbo autorius (mokytoja Janė Liutkienė).

Goda Radlinskaitė, II a klasės mokinė, Kalėdinių ir Naujametinių kompiuterinių atvirukų konkurso „Žiemos fantazija 2014“ statinių atvirukų 9-12 klasių kategorijoje nugalėtoja (mokytojas Tomas Balynas).

Urtė Kalvinskaitė, IV f klasės mokinė, Lietuvos mokinių Lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiados III vietos laimėtoja (mokytoja Agnė Ingelevičienė).

Goda Radlinskaitė, II a klasės mokinė, 9–10 klasių mokinių respublikinio anglų kalbos konkurso II vietos laimėtoja (mokytoja Virginija Gaižauskienė).

Aurelija Baliukynaitė, IV k klasės mokinė, Dr. J. P. Kazicko mokinių kompiuterininkų forumo informacinių technologijų konkurso II vietos laimėtoja (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Saulius Skliutas, IV f klasės mokinys, Dr. J. P. Kazicko mokinių kompiuterininkų forumo programavimo konkurso III vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Rytautas Kvašinskas, III d klasės mokinys, Dr. J. P. Kazicko mokinių kompiuterininkų forumo informacinių technologijų konkurse apdovanotas prizu už gerą pasirodymą (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Vilius Petraška, I a klasės mokinys, 53-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados III etapo III vietos laimėtojas (mokytoja Janė Liutkienė).

Inga Gražulytė, III e klasės mokinė, 53-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados III etapo III vietos laimėtoja (mokytoja Janė Liutkienė).

Patriotinės žygio dainos konkurso „Kai lietuviai žygiuoja kovon“ III vietos laimėtojai: Giedrė Dudavičiūtė, II a klasės mokinė, Kristina Zubrickaitė, II e klasės mokinė, Monika Zavistauskaitė, I g klasės mokinė, Simona Kuodytė, I g klasės mokinė, Gabija Jurčikonytė, I d klasės mokinė, Aušrinė Packevičiūtė, I a klasės mokinė, Gabrielė Fišerytė, I f klasės mokinė, Gustas Mensevičius, I a klasės mokinys, Rūta Balčiūnaitė, I g klasės mokinė, Šarūnė Baltrukevičiūtė, IV c klasės mokinė, Angelė Adamukaitytė, IV c klasės mokinė, Greta Kaziukonytė, II c klasės mokinė, Rugilė Treigytė, IV d klasės mokinė, Dainora Astrauskaitė, I d klasės mokinė, Ilona Turskaitė, III g klasės mokinė (mokytojos Irena Muzikevičienė, Neringa Vekeriotaitė ir Rita Ališauskienė).

Džiuginta Paulėkaitė, III d klasės mokinė, Lietuvos mokinių prancūzų kalbos olimpiados III etapo II vietos laimėtoja (mokytoja Marija Bagdanavičienė).

Aurelija Baliukynaitė ir Edita Žėkaitė, IV k klasės mokinės, respublikinio mokinių dainuojamosios poezijos konkurso I laipsnio diplomo laimėtojos (mokytoja Irena Muzikevičienė).

Aurelija Baliukynaitė, IV k klasės mokinė, Angelė Adamukaitytė, IV c klasės mokinė, Dainora Astrauskaitė, I d klasės mokinė, Lietuvos mokinių muzikos kūrybos konkurso III vietos laimėtojos (mokytoja Irena Muzikevičienė).

 

 Respublikinio vertimų konkurso „Tavo žvilgsnis“ laureatai:

Anglų kalbos

Eimantė Arbutavičiūtė, III e klasės mokinė (mokytoja Ramunė Petrosian),

Kamilė Bazevičiūtė, II d klasės mokinė (mokytoja Erika Balynienė),

Mantė Ališauskaitė, II a klasės mokinė (mokytoja Edita Bolienė);

Prancūzų kalbos

Goda Radlinskaitė, II a klasės mokinė (mokytoja Loreta Kašėtienė),

Ieva Zdanavičiūtė, II b klasės mokinė (mokytoja Loreta Kašėtienė);

Vokiečių kalbos

Dominyka Leskauskaitė, I a klasės mokinė (mokytoja Jurgita Kamandulienė);

Rusų kalbos (mokytoja Rima Gecevičienė)

Diana Daugininkaitė, II e klasės mokinė,

Žavinta Surgautaitė, I e klasės mokinė,

Inga Juškevičiūtė, I e klasės mokinė,

Rūta Tamulionytė, II a klasės mokinė.

Ugnė Kerševičiūtė, III a klasės mokinė, Justina Paušaitė, III d klasės mokinė, Karolis Raštikis, III a klasės mokinys, Domas Turčinas, II a klasės mokinys, respublikinio gamtos mokslų konkurso „Mūsų eksperimentas“ laureatai.

 

Edukacinio konkurso „Olympis 2015“ prizininkai

 

Ignė Kukankaitė,  I b klasės mokinė:

Geografijos II laipsnio diplomo laimėtoja (mokytoja Erika Jonaitienė),
Fizikos II laipsnio diplomo laimėtoja (mokytojas Danius Gintalas),
Biologijos II laipsnio diplomo laimėtoja (mokytoja Juratė Vailionienė),
Chemijos III laipsnio diplomo laimėtoja (mokytoja Irma Linkevičienė).
Monika Zavistauskaitė, I g klasės mokinė:

Lietuvių kalbos I laipsnio diplomo ir medalio laimėtoja (mokytoja Eglė Barysienė),

Istorijos II laipsnio diplomo laimėtoja (mokytoja Giedrė Škarnulienė).

 

Žygimantas Krasnickas, II d klasės mokinys

Istorijos I laipsnio diplomo ir medalio laimėtojas (mokytoja Astra Truncienė),

Matematikos II laipsnio diplomo laimėtojas (mokytoja Asta Grimalauskienė),

Fizikos II laipsnio diplomo laimėtojas (mokytojas Danius Gintalas).

 

Vilius Petraška, I a klasės mokinys

Fizikos II laipsnio diplomo laimėtojas (mokytojas Danius Gintalas).

 

Tomas Mikna, II b klasės mokinys

Fizikos II laipsnio diplomo laimėtojas (mokytojas Danius Gintalas).

 

Tautrimas Marčiulionis, IV a klasės mokinys

Fizikos II laipsnio diplomo laimėtojas (mokytojas Danius Gintalas).

 

Laura Daunauskaitė, IV e klasės mokinė

Fizikos II laipsnio diplomo laimėtoja (mokytojas Danius Gintalas).

 

Tomas Eidukevičius, IV g klasės mokinys

Fizikos II laipsnio diplomo laimėtojas (mokytojas Danius Gintalas).

 

Kazimieras Stanionis, II b klasės mokinys

Fizikos III laipsnio diplomo laimėtojas (mokytojas Danius Gintalas).

 

Aidas Burokas, III c klasės mokinys

Fizikos III laipsnio diplomo laimėtojas (mokytojas Danius Gintalas).

 

Augustas Severinas, IV a klasės mokinys

Fizikos III laipsnio diplomo laimėtojas (mokytojas Danius Gintalas).

 

 

Alytaus regiono konkursų prizininkai

Tomas Eidukevičius, IV g klasės mokinys, Ervinas Urbonas, IV k klasės mokinys, Saulius Skliutas, IV f  klasės mokinys,  Edvinas Jarmalavičius, IV f klasės mokinys, Tautrimas Marčiulionis, IV a klasės mokinys,  Alytaus apskrities XVIII jaunųjų matematikų komandinės olimpiados mokytojo K. Klimavičiaus taurei laimėti II vietos laimėtojai (mokytojos Ina Nakvosienė, Elvyra Jakučionytė ir Asta Grimalauskienė).

Amita Kajokaitė, Justina Čiupailaitė ir Rugilė Berlickaitė, II a klasės mokinės, Alytaus apskrities XVIII jaunųjų matematikų komandinės olimpiados mokytojo K. Klimavičiaus taurei laimėti II vietos laimėtojos kūrybinių darbų konkurse (mokytojai Laimutė Gečaitė ir Tomas Balynas).

Aurelija Baliukynaitė, IV k klasės mokinė, Dzūkijos krašto Dr. J. P. Kazicko informacinių technologijų konkurso I vietos laimėtoja (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Rytautas Kvašinskas, III d klasės mokinys, Dzūkijos krašto Dr. J. P. Kazicko informacinių technologijų konkurso II vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Saulius Skliutas, IV f klasės mokinys, Dzūkijos krašto Dr. J. P. Kazicko programavimo konkurso II vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Adomas Navickas, IV b klasės mokinys, Dzūkijos krašto Dr. J. P. Kazicko programavimo konkurso III vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Mokinių dainuojamosios poezijos konkurso regioninio turo  nugalėtojos: Edita Žėkaitė IV k, Aurelija Baliukynaitė IV k

 

Alytaus miesto olimpiadų ir konkursų prizininkai

Gerda Petkevičiūtė, III c klasės mokinė, Alytaus miesto pagrindinių mokyklų ir gimnazijų mokinių kompiuterinio piešinio konkurso I vietos laimėtoja (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Goda Radlinskaitė, II a klasės mokinė, Alytaus miesto pagrindinių mokyklų ir gimnazijų mokinių kompiuterinio piešinio konkurso II vietos laimėtoja (mokytojas Tomas Balynas).

Ieva Antanavičiūtė, IV c klasės mokinė, Alytaus miesto pagrindinių mokyklų ir gimnazijų mokinių kompiuterinio piešinio konkurso III vietos laimėtoja (mokytoja Asta Grimalauskienė).

Gytis Kalanta, III d klasės mokinys, Elvinas Zemenskas, III d klasės mokinys, Teresė Blažauskaitė, III d klasės mokinė, projekto „Verslas veža“ verslo idėjos konkurso I vietos laimėtojai (mokytoja Rūta Mockevičienė).

Redas Jatkauskas, III c klasės mokinys, Lietuvos mokinių 26-osios informatikos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė)

Saulius Skliutas, IV f klasės mokinys, Lietuvos mokinių 26-osios informatikos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė)

Lukas Kliučinskas, IV k klasės mokinys, Lietuvos mokinių 26-osios informatikos olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė)

Adomas Navickas, IV b klasės mokinys, Lietuvos mokinių 26-osios informatikos olimpiados II etapo III vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė)

Goda Radlinskaitė, II a klasės mokinė, respublikinio anglų kalbos konkurso 9-10 klasių mokiniams II etapo I vietos laimėtoja (mokytoja Virginija Gaižauskienė).

Martynas Noruišis, III a klasės mokinys, Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Leonida Tolvaišienė).

Eglė Kupčinskaitė, III c klasės mokinė, Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados II etapo III vietos laimėtoja (mokytoja Leonida Tolvaišienė).

Vilius Petraška, I a klasės mokinys, 53-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Janė Liutkienė).

Edvinas Karenga, II a klasė klasės mokinys, 53-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Janė Liutkienė).

Inga Gražulytė, III e klasės mokinė, 53-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapo I vietos laimėtoja (mokytoja Janė Liutkienė).

Ervinas Urbonas, IV k klasės mokinys, 53-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Janė Liutkienė).

Karolis Raštikis, III a klasės mokinys, 53-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (mokytoja Janė Liutkienė).

Šarūnas Katukevičius, I a klasės mokinys, 48-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Juratė Vailionienė).

Inga Gražulytė, III e klasės mokinė, 48-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II etapo I vietos laimėtoja (mokytoja Juratė Vailionienė).

Gytis Jarašūnas, I c klasės mokinys, 48-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (mokytoja Edita Gumauskienė).

Justina Paušaitė, III d klasės mokinė, 48-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II etapo II vietos laimėtoja (mokytoja Juratė Vailionienė).

Domas Turčinas, II a klasės mokinys, 48-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II etapo III vietos laimėtojas (mokytoja Juratė Vailionienė).

Kasparas Valatkevičius, I a klasės mokinys, 63-iosios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytojas Danius Gintalas).

Edvinas Karenga, II a klasės mokinys, 63-iosios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytojas Danius Gintalas).

Tautrimas Marčiulionis, IV a klasės mokinys, 63-iosios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytojas Danius Gintalas).

Vilius Petraška, I a  klasės mokinys, 63-iosios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapo III vietos laimėtojas (mokytojas Danius Gintalas).

Darvydas Kariniauskas, II c klasės mokinys, 63-iosios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapo III vietos laimėtojas (mokytoja Lina Gailienė).

Ieva Geležiūnaitė, II b klasės mokinė, 21-osios Lietuvos mokinių dailės olimpiados II etapo III vietos laimėtoja (mokytoja Dalia Adukevičienė).

Kristina Builovaitė, III b klasės mokinė, Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Po kūrėjo delnu“  II etapo gaminių dizaino ir technologijų (III–IV kasių grupė) I vietos laimėtoja (mokytoja Danutė Račkauskienė).

Gintarė Karalevičiūtė, III e klasės mokinė, Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Po kūrėjo delnu“  II etapo gaminių dizaino ir technologijų (III–IV kasių grupė) II vietos laimėtoja (mokytoja Snieguolė Valentukonienė).

Monika Turauskaitė, II b klasės mokinė, Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Po kūrėjo delnu“  II etapo tekstilės (I–II kasių grupė) I vietos laimėtoja (mokytoja Danutė Račkauskienė).

Rasa Jakimonytė, II e klasės mokinė, Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Po kūrėjo delnu“  II etapo tekstilės (I–II kasių grupė) II vietos laimėtoja (mokytoja Danutė Račkauskienė).

Aurimas Alesius, II e klasės mokinys, Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Po kūrėjo delnu“  II etapo konstrukcinių medžiagų (I–II kasių grupė) II vietos laimėtojas (mokytojas Mindaugas Ribinskas).

Gerda Žilionytė,  IV a klasės mokinė,  21-osios Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados II etapo II vietos laimėtoja (mokytoja Rūta Mockevičienė).

Jovita Saulevičiūtė, I f klasės mokinė, Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių teksto greitojo rašymo kompiuteriu konkurso I vietos laimėtoja (mokytoja Danutė Marcinkevičienė).

Kornelija Babaičenko, II c klasės mokinė, Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių teksto greitojo rašymo kompiuteriu konkurso II vietos laimėtoja (mokytojas Tomas Balynas).

Dominyka Leskauskaitė, I a klasės mokinė, Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių teksto greitojo rašymo kompiuteriu konkurso II vietos laimėtoja (mokytojas Tomas Balynas).

Lukas Bernatavičius, II a klasės mokinys, Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių teksto greitojo rašymo kompiuteriu konkurso II vietos laimėtojas (mokytojas Tomas Balynas).

Aurimas Abibulajevas, II d klasės mokinys,  Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių teksto greitojo rašymo kompiuteriu konkurso III vietos laimėtojas (mokytojas Tomas Balynas).

Narūnas Jakubauskas, I g klasės mokinys,  Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių teksto greitojo rašymo kompiuteriu konkurso III vietos laimėtojas (mokytoja Danutė Marcinkevičienė).

Meda Mitkutė, IV h klasės mokinė, Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių teksto greitojo rašymo kompiuteriu konkurso I vietos laimėtoja (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Kornelija Mykolaitytė, IV h klasės mokinė,  Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių teksto greitojo rašymo kompiuteriu konkurso II vietos laimėtoja (mokytoja Asta Grimalauskienė).

Martynas Sebestinas, IV b klasės mokinys,  Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių teksto greitojo rašymo kompiuteriu konkurso II vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Vytautas Žukauskas, III g klasės mokinys,  Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių teksto greitojo rašymo kompiuteriu konkurso III vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Vaida Valatkaitė, IV e klasės mokinė, Lietuvos mokinių prancūzų kalbos olimpiados II etapo I vietos laimėtoja (mokytoja Marija Bagdanavičienė).

Kotryna Seliutaitė, IV e klasės mokinė, Lietuvos mokinių prancūzų kalbos olimpiados II etapo II vietos laimėtoja (mokytoja Marija Bagdanavičienė).

Džiuginta Paulėkaitė, III d klasės mokinė, Lietuvos mokinių prancūzų kalbos olimpiados II etapo III vietos laimėtoja (mokytoja Marija Bagdanavičienė).

Lukas Oškelis, III a klasės mokinys, 25-osios Lietuvos mokinių istorijos olimpiados II etapo III vietos laimėtojas (mokytoja Ramutė Volkuvienė).

Aušrinė Packevičiūtė, I a klasės mokinė, Alytaus miesto mažosios rusų kalbos olimpiados „Žingsnis po žingsnio“ I vietos laimėtoja (mokytoja Rima Gecevičienė).

Miglė Chazbijavičiūtė, I c klasės mokinė, Alytaus miesto mažosios rusų kalbos olimpiados „Žingsnis po žingsnio“ III vietos laimėtoja (mokytoja Rima Gecevičienė).

Orestina Baguckaitė, IV b klasės mokinė, ir Nauris Narkūnas, IV a klasės mokinys, Alytaus m. savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių informacinių technologijų kūrybinių darbų konkurso II vietos laimėtojai programų grupėje (mokytojas Tomas Balynas).

Greta Karčiauskaitė, III d klasės mokinė, Alytaus m. savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių informacinių technologijų kūrybinių darbų konkurso II vietos laimėtoja IKT grupėje (mokytoja Loreta Mazėtytė),

Ieva Antanavičiūtė, IV c klasės mokinė, Alytaus m. savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių informacinių technologijų kūrybinių darbų konkurso III vietos laimėtoja IKT grupėje (mokytoja Asta Grimalauskienė).

Kristina Zubrickaitė, II e klasės mokinė, Alytaus miesto 10 klasių mokinių istorijos konkurso I vietos laimėtoja ( mokytoja Asta Truncienė).

Vilius Petraška, I a klasės mokinys, Alytaus miesto devintokų istorijos konkurso II vietos laimėtojas (mokytoja Ramutė Volkuvienė).

Mantė Ališauskaitė, II a klasės mokinė, Alytaus miesto dešimtokų istorijos konkurso III vietos laimėtoja (mokytoja Ramutė Volkuvienė).

Edvinas Jarmalavičius, IV f klasės mokinys, 64-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Ina Nakvosienė).

Ervinas Urbonas, IV k klasės mokinys, 64-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Asta Grimalauskienė).

Goda Radlinskaitė, II a klasės mokinė, 64-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados II etapo II vietos laimėtoja (mokytoja Laimutė Gečaitė).

Aidas Burokas, III c klasės mokinys, 64-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (mokytoja Elvyra Jakučionytė).

Kristina Marcinkevičiūtė, I a klasės mokinė, 64-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados Alytaus miesto etapo III vietos laimėtoja (mokytoja Elvyra Jakučionytė).

Lukas Biesevičius, III d klasės mokinys, 64-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados II etapo III vietos laimėtojas (mokytoja Elvyra Jakučionytė).

Inga Gražulytė, III e klasės mokinė, 64-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados II etapo III vietos laimėtoja (mokytoja Laimutė Gečaitė).

Kristina Marcinkevičiūtė, I a klasės mokinė, Indrė Surdokaitė, I aklasės mokinė, Aušrinė Packevičiūtė, I aklasės mokinė, Vilius Petraška, I a klasės mokinys, Kasparas Valatkevičius, I a klasės mokinys (mokytoja Elvyra Jakučionytė), Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 9-ųjų (gimnazijos I) klasių mokinių matematikos komandinės olimpiados Alytaus miesto etapo III vietos laimėtojai.

Mantė Ališauskaitė, II a klasės mokinė, Gustė Berankytė, II aklasės mokinė, Goda Radlinskaitė, II a klasės mokinė, Ąžuolas Markas, II a klasės mokinys, Edvinas Korenga, II a klasės mokinys (mokytoja Laimutė Gečaitė), Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 10-ųjų (gimnazijos II) klasių mokinių matematikos komandinės olimpiados Alytaus miesto etapo III vietos laimėtojai.

Ieva Geležiūnaitė, II b klasės mokinė, 21-osios Lietuvos mokinių dailės olimpiados II etapo III vietos laimėtoja (mokytoja Dalia Adukevičienė).

Gabrielė Zubrutė, I c klasės mokinė, mokinių piešinių konkurso „Mėlynasis konkursas arba ką aš žinau apie geriamąjį vandenį“ specialaus prizo už originalumą laimėtoja (mokytoja Dalia Adukevičienė).

Aurelija Baliukynaitė, IV k klasės mokinė, Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių informacinių technologijų konkurso I vietos laimėtoja (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Meda Mitkutė, IV h klasės mokinė, Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių informacinių technologijų konkurso II vietos laimėtoja (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Kasparas Valatkevičius, II a klasės mokinys, Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių informacinių technologijų konkurso III vietos laimėtojas (mokytojas Tomas Balynas).