Gimazistai mokėsi gyvenimo meno

Gegužės 5–7 d. mūsų gimnazijoje II-IV klasių mokiniai dalyvavo 3 val. seminaruose. Juos vedė Lietuvos sveikuolių sąjungos viceprezidentas, kūno kultūros, turizmo, sveikatingumo dėstytojas, gyvenimo meno mokytojas Eligijus Valskis. Šių seminarų metu mokiniai išgirdo labai daug naudingos dalykų: kaip teisingai priimti ir geriau įsiminti informaciją, suvaldyti neigiamas emocijas, apie svarbiausius energijos šaltinius ir žmogaus egzistencijos lygmenis, apie taisyklingo kvėpavimo svarbą bei meditacijos naudą. Dalyvavusieji taip pat sužinojo apie telegoniją ir jos pasekmes. Gyvenimo meno mokytojas Eligijus Valskis ne tik dalinosi informacija, bet ir leido patirti garsų terapijos bei meditacijos sukeliamus pojūčius. Mokiniai taip pat galėjo išbandyti jogos pratimus, o savo sumanumą, koncentraciją ir vikrumą patikrinti įvairiuose žaidimuose. Labiausiai susidomėjusius gimnazistus Eligijus Valskis pakvietė į šešių dienų „Yes“ kursus. Besibaigiant paskutiniam seminarui vadovas paliko savo kontaktinius duomenis. Iškilus kokiems nors klausimams, mokiniai gali kreiptis į jį elektroniniu paštu arba telefonu.

   Gerda Žilionytė, III a klasės mokinė