2015–2016 m. m.

Tarptautinių konkursų ir olimpiadų laimėtojai, prizininkai

Inga Gražulytė, IV e klasės mokinė :

  • 50-osios tarptautinės D. Mendelejevo chemijos olimpiados bronzos medalio laimėtoja (mokytoja Janė Liutkienė).
  • 48-osios tarptautinės mokinių chemijos olimpiados Tbilisyje (Gruzija) bronzos medalio laimėtoja (mokytoja Janė Liutkienė).

Ieva Zdanavičiūtė, Urtė Emilija Trukšinaitė, Gintarė Serbentaitė, Gintarė Rudytė, III b klasės mokinės, ir Kasparas Valatkevičius, II a klasės mokinys, tarptautinio mokinių frankofoniško teatro festivalio „Pirmoji uždanga“ II vietos laimėtojai (mokytojos Svetlana Žadeikienė ir Loreta Kašėtienė).

Respublikinių olimpiadų ir konkursų prizininkai

Rūta Tamulionytė, III a klasės mokinė, Šiaulių universiteto Vertimo konkurso I vietos laimėtoja (vertimas iš vokiečių kalbos) (mokytoja Jurgita Kamandulienė).

Džiuginta Paulėkaitė, IV d klasės mokinė, Šiaulių universiteto Vertimo konkurso II vietos laimėtoja (vertimas iš prancūzų kalbos) (mokytoja Loreta Kašėtienė).

Goda Radlinskaitė, III a klasės mokinė, Lietuvos mokinių informatikos konkurso „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2015“ 9-12 klasių kategorijoje III vietos laimėtoja (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Kornelija Juškaitė, I a klasės mokinė, Matas Padegimas, I a klasės mokinys, Kristina Marcinkevičiūtė, II a klasės  mokinė, Vilius Petraška, II a klasės mokinys, dr. Bronislavo Lubio respublikinio chemijos konkurso 9–10 (I–II) klasių mokiniams II vietos laimėtojai (mokytoja Janė Liutkienė).

Vilius Petraška, II a klasės mokinys, geriausiai atlikęs 10 (II) klasės teorinę užduotį dr. Bronislavo Lubio respublikiniame chemijos konkurse 9–10 (I–II) klasių mokiniams (mokytoja Janė Liutkienė).

Kornelija Juškaitė, I a klasės mokinė, Matas Padegimas, I a klasės mokinys, geriausiai atlikę 9 (I) klasės eksperimentą dr. Bronislavo Lubio respublikiniame chemijos konkurse 9–10 (I–II) klasių mokiniams (mokytoja Janė Liutkienė).

Gabrielė Pocevičiūtė, IV c klasės mokinė, Lietuvos mokinių lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiados III vietos laimėtoja (mokytoja Agnė Ingelevičienė).

Džiuginta Paulėkaitė, IV d klasės mokinė, Lietuvos mokinių prancūzų kalbos olimpiados šalies etapo III vietos laimėtoja (Loreta Kašėtienė).

Goda Radlinskaitė, III a klasės mokinė, vaikų finansinio švietimo savaitės komiksų konkurso „Aš taupau sumaniai! Prisijunk ir tu!“ II vietos laimėtoja (mokytoja Rūta Mockevičienė).

Inga Gražulytė, IV e klasės mokinė, 54-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados šalies etapo II vietos laimėtoja ( mokytoja Janė Liutkienė).

Edvinas Karenga, III a klasės mokinys, respublikiniame akademiko J. Janickio vardo mokinių chemijos konkurse apdovanotas pagyrimo raštu (mokytoja J. Liutkienė).

Rytautas Kvašinskas, IV d klasės mokinys, Dr. Juozo Petro Kazicko mokinių kompiuterininkų forumo informacinių technologijų konkurso III vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Kasparas Valatkevičius, Vilius Petraška, Indrė Surdokaitė, Simona Balkauskaitė, Gustas Mencevičius, Aušrinė Packevičiūtė, Gabrielė Ambroževičiūtė, II a klasės mokiniai, respublikinio konkurso „Praeities stiprybė – dabarčiai“ laureatai (mokytoja Ramutė Volkuvienė).

Kamilė Bazevičiūtė, III d klasės mokinė, 2016 m. respublikinio projekto „Tavo žvilgsnis“ nugalėtoja (mokytoja Edita Bolienė).

Kasparas Valatkevičius, II a klasės mokinys, Respublikiniame anglų kalbos konkurse apdovanotas specialiuoju prizu (mokytoja Ramunė Petrosian).

Mantė Ališauskaitė, Goda Radlinskaitė, Markas Ąžuolas, Raminta Tamoševičiūtė, III a klasės mokiniai, ir Rugilė Rinkevičiūtė, II a klasės mokinė, „Swedbank“ Finansų instituto finansinio raštingumo konkurso „Finansų laboratorija 2016“ III vietos laimėtojai (mokytoja Rūta Mockevičienė).

Gustė Berankytė, III a klasės mokinė, Lietuvos mokinių olimpinės fotografijos konkurso laureatė (mokytoja Dalia Adukevičienė).

Giedrė Dudavičiūtė, III a klasės mokinė, Greta Kaziukonytė, III c klasės mokinė, Kristina Zubrickaitė, III e klasės mokinė, Ilona Turskaitė, IV g klasės mokinė, Orinta Mickevičiūtė, III d klasės mokinė, Gabija Jančiukaitė, III f klasės mokinė, Robertina Jasionytė, III c klasės mokinė, Nijolė Sakalauskaitė, I f klasės mokinė, Gabija Jurčikonytė, II d klasės mokinė, Gabrielė Fišerytė, II f klasės mokinė, Monika Zavistauskaitė, II g klasės mokinė, Simona Kuodytė, II g klasės mokinė, Rūta Balčiūnaitė, II g klasės mokinė,Uosis Nojus Galkevičius, I a klasės mokinys, šalies moksleivių patriotinės žygio dainos konkurso ,,Kai lietuviai žygiuoja kovon” III vietos laimėtojai (mokytojos Irena Muzikevičienė, Neringa Vekeriotaitė, Rita Ališauskienė).

Smiltė Stankevičiūtė, III b klasės mokinė, Mantė Ališauskaitė, III a klasės mokinė, Monika Zalieckaitė, III g klasės mokinė, Karolina Mikailaitė, II e klasės mokinė, Ieva Geležiūnaitė, III b klasės mokinė, projekto „Akademinio jaunimo ir mokinių etnokultūrinės savimonės stiprinimas per Suvalkijos/Sūduvos ir Dzūkijos/Dainavos regionų etninės kultūros pažinimą“ šventės-konkurso „Etninė kultūra ir tradicijos“ III vietos laimėtojos (mokytojaJanė Zelenienė)

Smiltė Pavilionytė, II f klasės mokinė, Matas Šarkus, I f klasės mokinys, Aurimas Šiuša, II g klasės mokinys, Smiltė Stankevičiūtė, III b klasės mokinė, Kristina Zubrickaitė, III e klasės mokinė, Ugnė Arbačiauskaitė, III e klasės mokinė, Goda Jurčikonytė, I a klasės mokinė, Aurelija Kavaliauskaitė, II e klasės mokinė, Marija Slavickaitė, I b klasės mokinė, Gabrielė Pranckutė, I b klasės mokinė, Žavinta Surgautaitė, II e klasės mokinė, respublikinės konferencijos-varžytuvių „Užgavėnės 2016“ I vietos laimėtojai (mokytojos Janė Zelenienė ir Irena Motūzienė).

Miglė Šilanskaitė, IV g klasės mokinė, Rita Batakytė, II e klasės mokinė, Emilija Gudzinevičiūtė, II e klasės mokinė, Irma Katkaukaitė, II e klasės mokinė, Gedvilė Navickaitė, II e klasės mokinė, Marija Orlovaitė, II e klasės mokinė, Greta Kaziukonytė, III c klasės mokinė, Gabrielė Budelytė, III d klasės mokinė, Sonata Damkauskaitė, III e klasės mokinė, Žaneta Remėzaitė, III f klasės mokinė, 2-ojo respublikinio šiuolaikinio šokio festivalio-konkurso „Idėjų sąskrydis-2015“ III vietos laimėtojos (mokytoja Neringa Vekeriotaitė).

Edukacinio konkurso „Olympis 2016“ prizininkai
Aistė Butrimaitė, I a klasės mokinė:
Anglų kalbos I laipsnio diplomo ir medalio laimėtoja (mokytoja Agnė Ingelevičienė)
Biologijos II laipsnio diplomo laimėtoja (mokytoja Juratė Vailionienė)
Istorijos II laipsnio diplomo laimėtoja (mokytoja Ramutė Volkuvienė)
Chemijos III laipsnio diplomo laimėtoja (mokytoja Janė Liutkienė)
Kernius Miklušis, I e klasės mokinys:
Biologijos III laipsnio diplomo laimėtojas (mokytoja Edita Gumauskienė)
Geografijos I laipsnio diplomo ir medalio laimėtojas (mokytoja Vida Balevičienė)
Istorijos III laipsnio diplomo laimėtojas (mokytoja Ramutė Volkuvienė)
Žygimantas Krasnickas, III d klasės mokinys:
Lietuvių kalbos I laipsnio diplomo laimėtojas (mokytojas Antanas Jurčys)
Istorijos I laipsnio diplomo ir medalio laimėtojas (mokytoja Ramutė Volkuvienė)
Dominykas Sipavičius, I d klasės mokinys:
Lietuvių kalbos III laipsnio diplomo laimėtojas (mokytoja Virginija Jokubauskienė)
Greta Gataveckaitė, I e klasės mokinė
Istorijos I laipsnio diplomo ir medalio laimėtoja (mokytoja Ramutė Volkuvienė)
Gytis Oškelis, IV a klasės mokinys:
Istorijos II laipsnio diplomo laimėtojas (mokytoja Ramutė Volkuvienė)

Alytaus regiono konkursų prizininkai

Inga Gražulytė, IV e klasės mokinė, Aidas Burokas, IV c klasės mokinys, Rytautas Kvašinskas, IV d klasės mokinys, Martynas Noruišis, IV a klasės mokinys, Goda Radlinskaitė, III a klasės mokinė, Alytaus apskrities XIX jaunųjų matematikų komandinės olimpiados mokytojo K. Klimavičiaus taurei laimėti III vietos laimėtojai (mokytojos Laimutė Gečaitė, Elvyra Jakučionytė, Ina Nakvosienė).

Domas Sakavičius, I a klasės mokinys, informatikos konkurso „Bebras“ II etape apdovanotas pagyrimo raštu (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Rytautas Kvašinskas, IV d klasės mokinys, Dr. Juozo Petro Kazicko Dzūkijos krašto moksleivių informacinių technologijų konkurso I vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Aidas Burokas, IV c klasės mokinys, Dr. Juozo Petro Kazicko Dzūkijos krašto moksleivių informacinių technologijų konkurso II vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Edvinas Karenga, III a klasės mokinys, Dr. Juozo Petro Kazicko Dzūkijos krašto moksleivių programavimo konkurso II vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Redas Jatkauskas, IV c klasės mokinys, Dr. Juozo Petro Kazicko Dzūkijos krašto moksleivių programavimo konkurso III vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Vytenis Januškevičius, IV b klasės mokinys, 22-osios Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados regioninio etapo II vietos laimėtojas (mokytoja Rūta Mockevičienė).

Tomas Utaravičius, IV d klasės mokinys, 22-osios Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados regioninio etapo III vietos laimėtojas (mokytoja Rūta Mockevičienė).

Alytaus miesto laimėtojai

Edvinas Karenga, III a klasės mokinys, Mantas Stangvila ir Karolis Kirkliauskas, IV a klasės mokiniai, Alytaus miesto savivaldybės gimnazijų mokinių komandinių programuotojų varžybų I vietos laimėtojai (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Goda Radlinskaitė, III a klasės mokinė, Alytaus miesto pagrindinių mokyklų ir gimnazijų mokinių kompiuterinio piešinio konkurso I vietos laimėtoja (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Rugilė Rinkevičiūtė, II a klasės mokinė, Alytaus miesto pagrindinių mokyklų ir gimnazijų mokinių kompiuterinio piešinio konkurso II vietos laimėtoja (mokytojas Tomas Balynas).

Domas Sakavičius, I a klasės mokinys, Lietuvos mokinių 27-osios informatikos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Edvinas Karenga, III a klasės mokinys, Lietuvos mokinių 27-osios informatikos olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Redas Jatkauskas, IV c klasės mokinys, Lietuvos mokinių 27-osios informatikos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Karolis Kirkliauskas, IV a klasės mokinys, Lietuvos mokinių 27-osios informatikos olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Martynas Noruišis, IV a klasės mokinys, Lietuvos mokinių 27-osios informatikos olimpiados II etapo III vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Šarūnas Katukevičius, II a klasės mokinys, 49-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Juratė Vailionienė).

Gytis Jarašūnas, II c klasės mokinys, 49-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (mokytoja Edita Gumauskienė).

Melita Buzaitė, III d klasės mokinė, 49-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II etapo II vietos laimėtoja (mokytoja Juratė Vailionienė).

Domas Turčinas, III a klasės mokinys, 49-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II etapo III vietos laimėtojas (mokytoja Juratė Vailionienė).

Inga Gražulytė, IV a klasės mokinė, 49-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II etapo I vietos laimėtoja (mokytoja Juratė Vailionienė).

Justina Paušaitė, IV d klasės mokinė, 49-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II etapo II vietos laimėtoja (mokytoja Juratė Vailionienė).

Erika Krikščiūnaitė, I a klasės mokinė, 54-osios Lietuvos chemijos olimpiados II etapo III vietos laimėtoja (mokytoja Janė Liutkienė).

Vilius Petraška, II a klasės mokinys, 54-osios Lietuvos chemijos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Janė Liutkienė).

Kasparas Valatkevičius, II a klasės mokinys, 54-osios Lietuvos chemijos olimpiados II etapo III vietos laimėtojas (mokytoja Janė Liutkienė).

Edvinas Karenga, III a klasės mokinys, 54-osios Lietuvos chemijos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Janė Liutkienė).

Inga Gražulytė, IV e klasės mokinė, 54-osios Lietuvos chemijos olimpiados II etapo I vietos laimėtoja (mokytoja Janė Liutkienė).

Karolis Raštikis, IV a klasės mokinys, 54-osios Lietuvos chemijos olimpiados II etapo III vietos laimėtojas (mokytoja Janė Liutkienė).

Gintarė Miglinaitė, I d klasės mokinė, Alytaus miesto mokinių teksto greitojo rašymo konkurso I vietos laimėtoja (mokytojas Tomas Balynas).

Jovita Saulevičiūtė, II f klasės mokinė, Alytaus miesto mokinių teksto greitojo rašymo konkurso II vietos laimėtoja (mokytojas Tomas Balynas).

Lukas Cickevičius, I a klasės mokinys, Alytaus miesto mokinių teksto greitojo rašymo konkurso III vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Kornelija Babaičenko, III c klasės mokinė, Alytaus miesto mokinių teksto greitojo rašymo konkurso I vietos laimėtoja (mokytoja Asta Grimalauskienė).

Lukas Bernatavičius, III a klasės mokinys, Alytaus miesto mokinių teksto greitojo rašymo konkurso I vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Domantas Mockevičius, III d klasės mokinys, Alytaus miesto mokinių teksto greitojo rašymo konkurso III vietos laimėtojas (mokytoja Asta Grimalauskienė).

Rasa Stankevičiūtė, IV f klasės mokinė, Alytaus miesto mokinių teksto greitojo rašymo konkurso III vietos laimėtoja (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Džiuginta Paulėkaitė, IV d klasės mokinė, meninio skaitymo konkurso II etapo II vietos laimėtoja (mokytoja Rita Ališauskienė).

Kasparas Valatkevičius, II a klasės mokinys, I–II klasių anglų kalbos konkurso II etapo  II vietos laimėtojas (mokytoja Ramunė Petrosian).

Gabrielė Fišerytė, II f klasės mokinė, I–II klasių anglų kalbos konkurso II etapo  III vietos laimėtoja (mokytoja Vilma Polensienė).

Kristina Builovaitė, IV b klasės mokinė, Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Ką sudėčiau krašto knygon…“ II etapo I vietos laimėtoja (mitybos grupė)  (mokytoja Snieguolė Valentukonienė).

Monika Turauskaitė, III b klasės mokinė, Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Ką sudėčiau krašto knygon…“ II etapo  I vietos laimėtoja (tekstilės grupė)  (mokytoja Snieguolė Valentukonienė).

Gabija Jurčikonytė, II d klasės mokinė,  Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Ką sudėčiau krašto knygon…“ II etapo III vietos laimėtoja (mitybos grupė) (mokytoja Danutė Račkauskienė).

Paulina Turauskaitė, II c klasės mokinė,  Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Ką sudėčiau krašto knygon…“ II etapo II vietos laimėtoja (tekstilės grupė) (mokytoja Danutė Račkauskienė).­

Domas Sakavičius, I a klasės mokinys, Lietuvos mokinių 65-osios matematikos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Laimutė Gečaitė).

Erika Krikščiūnaitė, I a klasės mokinė, Lietuvos mokinių 65-osios matematikos olimpiados II etapo III vietos laimėtoja (mokytoja Laimutė Gečaitė).

Rytis Kunigiškis, III g klasės mokinys, Lietuvos mokinių 65-osios matematikos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Ina Nakvosienė).

Edvinas Karenga, III a klasės mokinys, Lietuvos mokinių 65-osios matematikos olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (mokytoja Laimutė Gečaitė).

Martynas Noruišis, IV a klasės mokinys, Lietuvos mokinių 65-osios matematikos olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (mokytoja Laimutė Gečaitė).

Gintarė Sapežinskaitė, I a klasės mokinė, Lietuvos mokinių XXII-osios dailės olimpiados II etapo II vietos laimėtoja (mokytoja Dalia Adukevičienė).

Gytis Salickas, II c klasės mokinys, Alytaus miesto mokyklų 10 klasių mokinių istorijos konkurso II vietos  laimėtojas (mokytoja Asta Truncienė).

Aistė Butrimaitė, I a klasės mokinė, Alytaus miesto 9 klasių mokinių istorijos konkurso II vietos laimėtoja (mokytoja Ramutė Volkuvienė).

Vilius Petraška, II a klasės mokinys, Alytaus miesto 10 klasių mokinių istorijos konkurso III vietos laimėtojas (mokytoja Ramutė Volkuvienė).

Lukas Oškelis, IV a klasės mokinys, 26-osios Lietuvos mokinių istorijos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Ramutė Volkuvienė).

Aistė Butrimaitė, I a klasės mokinė, Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 9–10 klasių mokinių informacinių technologijų taikymo konkurso I vietos laimėtoja (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Miglė Simanauskaitė, I d klasės mokinė, Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 9–10 klasių mokinių informacinių technologijų taikymo konkurso II vietos laimėtoja (mokytojas Tomas Balynas).

Rytautas Kvašinskas, IV d klasės mokinys, Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 11–12 klasių mokinių informacinių technologijų taikymo konkurso I vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Lukas Biesevičius, IV d klasės mokinys, Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 11–12 klasių mokinių informacinių technologijų taikymo konkurso II vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Aidas Burokas, IV c klasės mokinys, Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 11–12 klasių mokinių informacinių technologijų taikymo konkurso III vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Aistė Butrimaitė, I a klasės mokinė, respublikinio mokinių plakatų konkurso ,,Vanduo: vartok ir saugok!“ I etapo II vietos laimėtoja (mokytoja Dalia Adukevičienė).

Gabrielė Petraškaitė, III e klasės mokinė, respublikinio mokinių plakatų konkurso ,,Vanduo: vartok ir saugok!“ I etapo III vietos laimėtoja (mokytoja Dalia Adukevičienė).

Indrė Surdokaitė, II a klasės mokinė, respublikinio mokinių plakatų konkurso ,,Vanduo: vartok ir saugok!“ I etapo specialiojo prizo už darbo originalumą laimėtoja (mokytoja Dalia Adukevičienė).

Beatričė Žukauskaitė, I c klasės mokinė, respublikinio mokinių plakatų konkurso ,,Vanduo: vartok ir saugok!“ I etapo specialiojo prizo už darbo originalumą laimėtoja (mokytoja Dalia Adukevičienė).

Karolina Čaplikaitė, IV g klasės mokinė, respublikinio mokinių plakatų konkurso ,,Vanduo: vartok ir saugok!“ I etapo I vietos laimėtoja (mokytoja Edita Gumauskienė).

Kristina Marcinkevičiūtė, II a klasės mokinė, Indrė Surdokaitė, II a klasės mokinė, Augustas Kunc, II a klasės mokinys, Vilius Petraška, II a klasės mokinys, Kasparas Valatkevičius, II a klasės mokinys, Alytaus miesto savivaldybės pagrindinių mokyklų ir gimnazijų II klasių mokinių komandinės matematikos olimpiados  I vietos laimėtojai (mokytoja Elvyra Jakučionytė).

Eimantė Arbutavičiūtė, IV e klasės mokinė, rašinių konkurso „Neištrinsi iš atminties“ I vietos laimėtoja (mokytoja Agnė Ingelevičienė).

Rugilė Staniulytė, III a klasės mokinė, rašinių konkurso „Neištrinsi iš atminties“ II vietos laimėtoja (mokytoja Edita Bolienė).

Kasparas Valatkevičius, II a klasės mokinys, rašinių konkurso „Neištrinsi iš atminties“ III vietos laimėtojas (mokytoja Ramunė Petrosian).

Domas Sakavičius, I a klasės mokinys, 64-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (mokytojas Danius Gintalas).

Kasparas Valatkevičius, II a klasės mokinys, 64-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (mokytojas Danius Gintalas).

Karolis Parulis, IV g klasės mokinys, 64-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapo III vietos laimėtojas (mokytojas Danius Gintalas).

Ervinas Sabestinas, IV c klasės mokinys, 64-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytojas Danius Gintalas).

Goda Radlinskaitė, III a klasės mokinė, Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados II etapo I vietos laimėtoja, (mokytoja Virginija Gaižauskienė).

Rūta Tamulionytė, III a klasės mokinė, Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados II etapo III vietos laimėtoja, (mokytoja Virginija Gaižauskienė).

Redas Jatkauskas, IV c klasės mokinys,  Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių informacinių technologijų kūrybinių darbų konkurso I vietos laimėtojas programų grupėje (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Lukas Biesevičius, IV d klasės mokinys, Alytaus m. savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių informacinių technologijų kūrybinių darbų konkurso II vietos laimėtojas IKT grupėje (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Martynas Baranauskas, III d klasės mokinys, Alytaus m. savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių informacinių technologijų kūrybinių darbų konkurso III vietos laimėtojas IKT grupėje (mokytoja Asta Grimalauskienė).

Erika Krikščiūnaitė, I a klasės mokinė, Matas Padegimas, I a klasės mokinys, Žilvinas Rakauskas, I a klasės mokinys, Žaimantas Krupavičius, I a klasės mokinys, Domas Sakavičius, I a klasės mokinys, Alytaus miesto savivaldybės pagrindinių mokyklų ir gimnazijų I klasių mokinių komandinės matematikos olimpiados  I vietos laimėtojai (mokytoja Laimutė Gečaitė).

Andrius Kazlauskas, I b klasės mokinys, Deimantas Eidukevičius, I b klasės mokinys, Karolis Stankus, I b klasės mokinys, Greta Gataveckaitė, I e klasės mokinė, Kernius Miklušis, I e klasės mokinys, Alytaus miesto savivaldybės pagrindinių mokyklų ir gimnazijų I klasių mokinių komandinės matematikos olimpiados  III vietos laimėtojai (mokytojos Julė Buškevičienė ir Ina Nakvosienė).