DofE programos dalyviai artėja savo tikslo link

Šiais mokslo metais septyni mūsų gimnazijos mokiniai, siekiantys bronzos ženklelio,  pradėjo dalyvauti tarptautinėje programoje DofE (The Duke of Edinburgh‘s International Award). Nuo gruodžio mėnesio mokiniai vykdo pasirinktas programos dalis: savanoriauja, sportuoja ir tobulina pasirinktos veiklos įgūdžius. Programos dalyviai yra entuziastingi, kūrybiški ir džiaugiasi galėdami pagelbėti kitiems, savanoriaudami. Vieni iš jų gerina savo užsienio kalbos žinias, skaitydami anglų kalba parašytas knygas, mokydamiesi anglų kalbos žodžių, kiti – bando išmėginti save, gamindami skirtingų kultūrų patiekalus, išmokti vokiečių kalbos, nupiešti skirtingų technikų piešinius. Mokiniams ypatingai patinka savanoriauti, padedant žmonėms Alytaus hemodializės dienos stacionare, tvarkant knygas J. Kunčino viešojoje bibliotekoje ir bendraujant su vaikais, tvarkant archyvo dokumentus Alytaus miesto savivaldybėje. Programos dalyviai taip pat aktyviai vykdo ir fizinę veiklą, atlikdami įvairius pratimus ir stengdamiesi pagerinti pasirinktos sporto srities rezultatus. Šiuo metu programos dalyviai ruošiasi bandomajam žygiui, kurio metu mokiniams prireiks komandinio darbo įgūdžių, gebėjimo planuoti maršrutą, naudotis žemėlapiu, drąsos ir pasitikėjimo savimi.

Džiaugiamės, jog programos dalyviai sėkmingai artėja link savo tikslo – bronzos ženklelio.

Erika Balynienė, DofE programos vadovė