Motyvacinė paskaita „Turėk tikslą“

Penktadienį, gegužes 27 dieną, gimnazistai dalyvavo Alytaus teritorinėje darbo biržoje vykusioje motyvacinėje paskaitoje „Turėk tikslą“. Paskaitos tikslas – skatinti mokinius siekti užsibrėžto tikslo ir gerų rezultatų. Paskaitos lektorė – vidutinių ir ilgų nuotolių bėgikė, lengvaatletė  Vaida Žūsinaitė. Nors mergina sportuoti pradėjo gana vėlai, sulaukusi septyniolikos metų, tačiau tai nesutrukdė jai aplenkti kitas sportininkes, pagerinti asmeninį rekordą ir įvykdyti Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių normatyvus. Šiai sportininkei (amžius iki 23 metų) priklauso 5000 metrų bėgimo Lietuvos rekordas uždarose patalpose.  V. Žūsinaitė pabrėžė, kad siekiant sėkmės svarbu turėti  tikslą,  neužmiršti pasitikėti savimi  ir daryti, tai kas teikia džiaugsmo.

Ieva Luobikytė, III c klasės mokinė