Šimtukų daug, bet šimtukais nelyja…

Alytaus miesto savivaldybė liepos 13 dieną miesto teatro salėje pasveikino 4 gimnazijų ir Profesinio rengimo centro abiturientus, gavusius iš valstybinių brandos egzaminų šimto balų įvertinimus. Me­ras  Vytautas Grigaravičius įtei­kė abi­tu­rien­tams pa­dė­kas ir pinigines premijas. Šim­tu­kas šie­met įver­tin­tas 50 eu­rų, pre­mi­jas moks­lei­viams sky­rė Aly­taus mies­to sa­vi­val­dy­bė.

Mūsų gimnazijos šimtukininkų ir šiais metais buvo daugiausia – 26 mokiniai gavo 31 šimtuką. Trimis šimtukais gimnazijos bendruomenę nudžiugino  Martynas Noruišis, dviem – Inga Gražulytė, Karolis Raštikis, Rytautas Kvašinskas. Po vieną šimtuką gavo net 22 mokiniai. Visi jūs esate patys tikriausi Šaunuoliai!

„Šim­tu­kui gau­ti rei­kia ne tik ga­bu­mų, bet ir daug kan­traus ir nuo­sek­laus dar­bo“, – paklausta renginio vedėjų Dovilės ir Tomo pasakė  Lo­re­ta Mazėtytė,  mūsų gim­na­zi­jos infor­ma­ci­nių tech­no­lo­gi­jų mo­ky­to­ja me­to­di­nin­kė, ku­ri yra tik­ra šim­tu­ki­nin­kų re­kor­di­nin­kė:  per­nai še­ši jos mo­ki­niai ga­vo šimtukus, o šie­met – sep­ty­ni. Po 6 šimtukininkus mokė anglų kalbos mokytojos metodininkės Virginija Gaižauskienė ir Leonida Tolvaišienė. Apskritai šiemet itin daug šimtukų gavo anglų kalbos mokęsis mokiniai – tokių buvo net 17.

„Vi­sa­da ži­no­jau, kad mū­sų mo­ki­niai yra ge­riau­si, ta­čiau kai šie­met pa­ma­čiau įver­ti­ni­mus, ne­ga­liu nu­sto­ti džiaug­tis iki šiol“, – džiaugėsi savo gimnazistų pasiekimais ir  gim­na­zi­jos di­rek­to­riaus pa­va­duo­to­ja Ri­ta Be­au, pa­ža­dė­ju­si su gimnazijos ben­druo­me­ne pa­svars­ty­ti, kaip to­bu­lin­ti įstai­gos šū­kį „Te­gul sėkmė mus per­se­kio­ja“?  Gal reikėtų jį pakeisti į „Te­gul šim­tu­kai mus per­se­kio­ja“?

Šiemet šimtukininkų pagerbimo šventę pirmą kartą buvo patikėta organizuoti, bendradarbiaujant su miesto Švietimo skyriumi, mūsų gimnazijai. Žinoma, šiokių tokių nesklandumų buvo, bet juk neklysta tik tas, kas nedirba.

Eil. nr.   Mokinio vardas, pavardė Mokinį mokiusios mokytojos vardas, pavardė, mokomasis dalykas, kiek mokyta šimtukininkų
1. Martynas Noruišis Užsienio kalba (anglų)

Informacinės technologijos

Leonida Tolvaišienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė (6 šimtukai)