Diena be automobilio

Rugsėjo 22-oji tiek Europoje, tiek Lietuvoje įdomi tuo, kad pagrindinę transporto priemonę – automobilį – keičia dviratis! Nors rytas pasitaikė žvarbus, Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos moksleiviai taip pat dalyvavo šioje akcijoje  ir važiavo į mokyklą dviračiais. Ir tikrai, šią dieną jų suvažiavo daugiau negu visada! Kai kurie mokytojai taip pat prisidėjo prie akcijos ir keliavo dviračiu į mokyklą. Pasirodo, pirmokai, o tiksliau I a klasė buvo pati aktyviausia ir lengvai pripildė mokyklos kiemely esančią dviračių aikštelę. Už tai jiems buvo įteikti simboliniai prizai. Be galo džiaugiamės savo pirmokais bei kitais mokiniais. Tikimės, kad dalyviai dviratę transporto priemonę naudos dažniau nei automobilį.

Mokinių tarybos informacija