Komandos formavimo užsiėmimai ant virvių

Rugsėjo 27 d. DofE (The Duke of Edinburgh‘s International Award) programos dalyviai ir kiti aktyvūs mūsų gimnazijos mokiniai išbandė specialiai įrengtą virvių trasą.  Dalyviai turėjo galimybę išmėginti ką tik suburtos komandos tvirtybę, mokytis analizuoti strategijas, išmokti pasitikėti kitais, įveikti baimes, įgyti organizacinių gebėjimų ir gerai praleisti laiką. Kol komandos bandė įveikti trasą, visą procesą prižiūrėjo patyręs instruktorius Vytautas. Nors iš pradžių dalyviai jautėsi nedrąsiai, prasidėjus užsiėmimams atsipalaidavo ir entuziastingai bei linksmai atliko užduotis. Po užsiėmimų mokiniai aptarė, kaip jiems sekėsi dirbti komandoje, kas buvo sunkiausia ir kas yra svarbiausia dirbant komandoje. Mokiniai džiaugėsi nauja patirtimi ir įspūdžiais.

Tikimės, kad dalyviai ne tik smagiai praleido laiką, bet taip pat išmoko bendradarbiauti ir įgijo daugiau drąsos bei pasitikėjimo savimi.

Daugiau nuotraukų galima rasti:

Erika Balynienė, DofE programos vadovė