Bandomasis DofE programos žygis

Rugsėjo 10–11 dienomis mes,  Alytaus Adolfo Ramanausko–Vanago gimnazijos mokinės Alvija, Rasvita, Aušrinė, Laura, Rūta ir Gabrielė, kartu su žygio vadove mokytoja Meile Platūkiene vykome į bandomąjį DofE žygį. Žygio maršrutas tarsi priminė aštuoniukę: Bazorai – Kalesninkai – Bazorai – Vaisodžiai – Bazorai. Iš viso nužygiavome 24 km. Siekėme išsiaiškinti medžių įvairovę aplankytose teritorijose. Mums pasisekė: oras buvo puikus, abi dienos buvo ne tik saulėtos, bet ir labai šiltos. Ir nors mūsų kuprinės buvo išties sunkios,  žygiavome pakiliai nusiteikusios.

O koks gi žygis be nuotykių?  Dėl nuostabios gamtos grožio ir geros kompanijos užsisvajoję, truputėlį nuklydome. Tačiau tai nebuvo didelė kliūtis: greitai supratome, kur esame, ir toliau tęsėme žygį.

Mes įgavome neįkainojamos patirties, kuri mums tikrai pravers ateityje. Laukiame nesulaukiame kvalifikacinio žygio!

Rasvita Kazekevičiūtė III a, Alvija Kučinskaitė III a