Akimirkos iš Mokytojo dienos šventės

Kaip ir kiekvienais metais, spalio 5 dieną Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijoje vyko tradicinė Mokytojo dienos šventė. Pasak Elberto Grimo Chabardo, mokytojas – tai žmogus, kuris išugdo dvi mintis ten, kur anksčiau buvo viena. Gimnazistai, parodydami, jog jiems ši diena taip pat neeilinė, nuo ankstyvo ryto į gimnaziją žengiančius mokytojus pasitiko dainuodami ir, žinoma, šypsodamiesi.

Šventinė nuotaika vyravo visą dieną. Po pamokų IV klasių mokiniai pakvietė mokytojus į renginį, kuriame padovanojo savo pačių sukurtą vaidinimą apie dvylikos metų mokinio ir mokytojo kelionę mokykloje. Mini spektaklis mokytojams sukėlė ne tik šypsenas, vietomis privertė ir ašarą nubraukti. Renginio pabaigoje kiekvienas mokytojas gavo po ryškų raudonos rožės žiedą, simbolizuojantį meilę. O juk meile dalintis reikia nuolatos: „Skleiskite meilę visur, kur tik esate, kad kiekvienas, pabuvęs su jumis, išeitų nors šiek tiek laimingesnis“, – yra pasakiusi Motina Teresė.

Brigita Reklaitytė, IV f klasė