Kalėdinis protmūšis ,,Frosty Christmas Challenge‘‘

Š. m. gruodžio 19 d. mūsų gimnazijoje vyko tarpmokyklinis 9 (I gimnazijos) klasių mokinių kalėdinis protmūšis anglų kalba ,,Frosty Christmas Challenge‘‘.  Renginyje dalyvavo 4 Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos komandos, 1 – Šaltinių pagrindinės mokyklos ir 1 – Alytaus rajono Miroslavo gimnazijos. Protmūšį sudarė trys turai: faktai apie Kalėdas, tradicijos, dainos ir filmai. Kiekvieno turo metu dalyviams buvo pateikiama po 10 klausimų. Pirmiausia kiekviena komanda turėjo parodyti savo išradingumą galvodama savo komandos pavadinimą. Skirtingų turų metu mokiniai parodė savo anglų kalbos žinias bei ką jie žino apie Kalėdų tradicijas visame pasaulyje. Nors mokiniai ir susidūrė su iššūkiais atsakinėdami į netikėtus klausimus, jų veiduose nestigo šypsenų.

Tikimės, kad mokiniai, pasitikrino savo žinias apie Kalėdų tradicijas kitose šalyse bei gerai praleido laiką. Smagu, jog prie renginio prisijungė kitos mokyklos. Tikimės tolimesnio bendradarbiavimo.

Renginio organizatorės Erika Balynienė ir Ramunė Petrosian