2017-2018 m. m.

Tarptautinių konkursų prizininkai

Uosis Nojus Galkevičius, III a klasės mokinys, Europos Komisijos Vertimo raštu generalinio direktorato jaunųjų vertėjų konkurso „Juvenes Translatores“ nugalėtojas Lietuvoje (mokytoja Agnė Ingelevičienė).

Augustas Kunc, IV a klasės mokinys, Europos Komisijos Vertimo raštu generalinio direktorato jaunųjų vertėjų konkurso „Juvenes Translatores“ II vietos laimėtojas (mokytoja Virginija Gaižauskienė).

Gabija Surplytė, IV e klasės mokinė, Euroclassica asociacijos Europos lotynų kalbos konkurso Elex Vestibulum sidabrinio diplomo laimėtoja (mokytoja Agnė Ingelevičienė).

Paulina Vinerskaitė, II a klasės mokinė, Aistis Ališauskas, Kamilė Klimaitė, Melanija Markova, Greta Mališauskaitė, Vaiva Žiliūtė, II e klasės mokiniai, Almantas Arbačiauskas, Domas Baliukonis, Erikas Gajauskas, III e klasės mokiniai, XVI tarptautinio mokinių frankofoniškojo teatro festivalio „Pirmoji uždanga“ I vietos laimėtojai (mokytojos Svetlana Žadeikienė ir Loreta Kašėtienė).

Respublikinių olimpiadų ir konkursų prizininkai

Domas Sakavičius, III a klasės mokinys, respublikinio informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ I etape apdovanotas pagyrimo raštu  (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Gabrielė Pranckutė, III b klasės mokinė, viešojo kalbėjimo konkurso-konferencijos „Kalbos meistrai 2017“ II vietos laimėtoja moksleivių grupėje (mokytoja Virginija Jokubauskienė).

Uosis Nojus Galkevičius, III a klasės mokinys, Šiaulių Universiteto Užsienio kalbų studijų katedros  4-ojo respublikinio vertimo konkurso II vietos laimėtojas (vertimas iš anglų kalbos) (mokytoja Agnė Ingelevičienė).

Austėja Bingelytė, III d klasės mokinė, Šiaulių Universiteto Užsienio kalbų studijų katedros 4-ojo respublikinio vertimo konkurso paskatinamojo prizo laimėtoja (vertimas iš anglų kalbos) (mokytoja Leonida Tolvaišienė).

Gabija Vitkauskaitė, III a klasės mokinė, Šiaulių Universiteto Užsienio kalbų studijų katedros 4-ojo respublikinio vertimo konkurso II vietos laimėtoja (vertimas iš rusų kalbos) (mokytoja Rima Gecevičienė).

Viktorija Nacytė, II a klasės mokinė, Šiaulių Universiteto Užsienio kalbų studijų katedros 4-ojo respublikinio vertimo konkurso II vietos laimėtoja (vertimas iš prancūzų kalbos) (mokytoja Loreta Kašėtienė).

Benas Skripkiūnas, I a klasės mokinys, Tomas Augustinas, I d klasės mokinys, Edvardas Vinerskas, II a klasės mokinys, Arnas Jankauskas, II a klasės mokinys, 3-iojo dr. Bronislovo Lubio vardo respublikinio chemijos konkurso 9–10 (I–II gimn.) klasių mokiniams I vietos laimėtojai (mokytoja Janė Liutkienė).

Benas Skripkiūnas, I a klasės mokinys, apdovanotas Pagyrimo raštu už gerą užduočių atlikimą 56-ojoje Lietuvos mokinių chemijos olimpiadoje devintų klasių grupėje (mokytoja Janė Liutkienė).

Edvardas Vinerskas, II a klasės mokinys, apdovanotas Pagyrimo raštu už gerą užduočių atlikimą 56-ojoje Lietuvos mokinių chemijos olimpiadoje dešimtų klasių grupėje(mokytoja Janė Liutkienė).

Vilius Petraška, IV a klasės mokinys, respublikinio akademiko Jono Janickio chemijos konkurso I vietos laimėtojas dvyliktų klasių grupėje (mokytoja Janė Liutkienė).

Arminas Mikalauskas, II a klasės mokinys, respublikinio akademiko Jono Janickio chemijos konkurso II vietos laimėtojas dešimtų klasių grupėje (mokytoja Janė Liutkienė).

Evaldas Lugauskas, I a klasės mokinys, respublikinio informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ II etapo III vietos laimėtojas (mokytojas Tomas Balynas).

Gabija Surplytė, IV e klasės mokinė, Lietuvos mokinių Lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiados I vietos laimėtoja (mokytoja Agnė Ingelevičienė).

Goda Jurčikonytė, III a klasės mokinė, respublikinio Antikos žinių konkurso III vietos laimėtoja (mokytoja Agnė Ingelevičienė).

Mantas Anskaitis, II a klasės mokinys, 24-osios Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados III vietos laimėtojas (mokytoja Rūta Mockevičienė).

Ieva Benedikaitė, II f klasės mokinė, kalėdinių ir naujametinių kompiuterinių atvirukų konkurso „Žiemos fantazija 2017“ atvirukų 9-12 klasių kategorijoje nugalėtoja (mokytojas Tomas Balynas).

Ieva Benedikaitė, II f klasės mokinė, Lietuvos mokinių informatikos konkurso „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2017“ piešinio 9-12 klasių kategorijoje I vietos nugalėtoja (mokytojas Tomas Balynas).

Kristina Marcinkevičiūtė, IV a klasės mokinė, Indrė Surdokaitė, IV a klasės mokinė, Erika Krikščiūnaitė, III a klasės mokinė, Greta Gataveckaitė, III e klasės mokinė, Gytis Oškelis, III e klasės mokinys, Augustas Kunc, IV a klasės mokinys, Vilius Petraška, IV a klasės mokinys, Ugnė Jovaišytė, IV a klasės mokinė, Uosis Nojus Galkevičius, III a klasės mokinys, Aistė Butrimaitė, III a klasės mokinė, 2017–2018 m. m. respublikinio Euroscolos konkurso nugalėtojai (mokytoja Ramutė Volkuvienė).

Izabelė Gervelytė, II a klasės mokinė, Nacionalinės teisinių žinių olimpiados III vietos laimėtoja (mokytoja Ramutė Volkuvienė).

Goda Rukšėnaitė, I b  klasės mokinė, 2018 m.respublikinio projekto „Tavo žvilgsnis“ nugalėtoja (vertimas iš anglų kalbos) (mokytoja Vilma Polensienė).

Urtė Leskauskaitė, I a klasės mokinė, 2018 m.respublikinio projekto „Tavo žvilgsnis“ nugalėtoja (vertimas iš anglų kalbos) ( mokytoja Ramunė Petrosian).

Aurius Joneliūnas, I c klasės mokinys, 2018 m.respublikinio projekto „Tavo žvilgsnis“ nugalėtojas (vertimas iš anglų kalbos) (mokytoja Edita Bolienė).

 Uosis Nojus Galkevičius, III a klasės mokinys, 2018 m.respublikinio projekto „Tavo žvilgsnis“ nugalėtojas (vertimas iš anglų kalbos) (mokytoja Agnė Ingelevičienė).

Andrius Gegužis, III a klasės mokinys, 2018 m.respublikinio projekto „Tavo žvilgsnis“ nugalėtojas (vertimas iš anglų kalbos) (mokytoja Agnė Ingelevičienė).

Austėja Bingelytė, III d klasės mokinė, 2018 m.respublikinio projekto „Tavo žvilgsnis“ nugalėtoja (vertimas iš anglų kalbos) (mokytoja Leonida Tolvaišienė).

Miglė Stankevičiūtė, III b klasės mokinė, 2018 m.respublikinio projekto „Tavo žvilgsnis“ nugalėtoja (vertimas iš anglų kalbos) (mokytoja Leonida Tolvaišienė).

Marta Cibulskaitė, III c klasės mokinė, 2018 m.respublikinio projekto „Tavo žvilgsnis“ nugalėtoja (vertimas iš anglų kalbos) (mokytoja Virginija Gaižauskienė).

Viktorija Nacytė, II a klasės mokinė, 2018 m.respublikinio projekto „Tavo žvilgsnis“ nugalėtoja (vertimas iš prancūzų kalbos) (mokytoja Loreta Kašėtienė).

Simona Jančiauskaitė, I d klasės mokinė, 2018 m.respublikinio projekto „Tavo žvilgsnis“ nugalėtoja (vertimas iš rusų kalbos) (mokytoja Valė Benekeraitienė).

Dainora Švetkauskaitė, II d klasės mokinė, 2018 m.respublikinio projekto „Tavo žvilgsnis“ nugalėtoja (vertimas iš rusų kalbos) (mokytoja Rima Gecevičienė).

Ieva Barysaitė, II a klasės mokinė, 2018 m.respublikinio projekto „Tavo žvilgsnis“ nugalėtoja (vertimas iš anglų kalbos) (mokytoja Rima Gecevičienė).

Edvardas Vinerskas, II a klasės mokinys, 2018 m.respublikinio projekto „Tavo žvilgsnis“ nugalėtojas (vertimas iš rusų kalbos) (mokytoja Rima Gecevičienė).

Greta Žogelytė, II b klasės mokinė, 2018 m.respublikinio projekto „Tavo žvilgsnis“ nugalėtoja (vertimas iš rusų kalbos) (mokytoja Rima Gecevičienė).

Martynas Soraka, II c klasės mokinys, 2018 m.respublikinio projekto „Tavo žvilgsnis“ nugalėtojas (vertimas iš rusų kalbos) (mokytoja Rima Gecevičienė).

Alytaus apskrities olimpiadų ir konkursų prizininkai

Augustas Kunc, Kristina Marcinkevičiūtė, Vilius Petraška, IV a klasės mokiniai, Andrius Gegužis ir Domas Sakavičius, III a klasės mokiniai, Alytaus apskrities XXI jaunųjų matematikų komandinės olimpiados mokytojo K. Klimavičiaus taurei laimėti I vietos laimėtojai (mokytojos Laimutė Gečaitė, Elvyra Jakučionytė, Ina Nakvosienė).

Arminas Mikalauskas, II a klasės mokinys, Alytaus apskrities XX jaunųjų matematikų komandinės olimpiados mokytojo K. Klimavičiaus taurei laimėti III vietos laimėtojas kūrybinių darbų konkurse (mokytoja Laimutė Gečaitė).

Domas Sakavičius, III a klasės mokinys, informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ II etapo (Dzūkijos krašto) I vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Aistė Butrimaitė, III a klasės mokinė, informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ II etapo (Dzūkijos krašto) II vietos laimėtoja (mokytojas Tomas Balynas).

Saulius Žentilis, II f klasės mokinys, informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ II etapo (Dzūkijos krašto) II vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Rima Miknaitė, III a klasės mokinė, informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ II etapo (Dzūkijos krašto) III vietos laimėtoja (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Radvilė Šimaitė, I a klasės mokinė, informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ II etapo (Dzūkijos krašto) III vietos laimėtoja (mokytojas Tomas Balynas).

Domas Sakavičius, III a klasės mokinys, Dr. Juozo Petro Kazicko Dzūkijos krašto moksleivių programavimo konkurso III vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Mantas Anskaitis, II a klasės mokinys, 24-osios Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados regioninio turo I vietos laimėtojas (mokytoja Rūta Mockevičienė)

Aušrinė Skliutaitė ir Gabija Gaidytė, IV g klasės mokinės, 24-osios Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados regioninio turo II vietos laimėtojos (mokytoja Rūta Mockevičienė)

Lina Žaliaduonytė, IV f klasės mokinė, 24-osios Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados regioninio turo III vietos laimėtoja (mokytoja Rūta Mockevičienė).

Kotryna Baliukonytė, Emilija Smilinskaitė, Ieva Drobnytė, Greta Karkauskaitė, Rokas Piškinas, I e klasės mokiniai, Meda Marcinauskaitė, Urtė Leskauskaitė, Ieva Nedzinskaitė, I a klasės mokinės, Dainora Švetkauskaitė, Viktorija Jazavitaitė, II d klasės mokinės, Gabrielė Pranckutė, III b klasės mokinė, regioninių varžytuvių ,,Atverk tautos lobynų gelmes“ II vietos laimėtojai (mokytojos Janė Zelenienė, Danutė Račkauskienė, Aldona Butrimanskienė).

Lukas Cickevičius, III a klasės mokinys, Kristina Marcinkevičiūtė, IV a mokinė, Gintarė Sapežinskaitė, III a klasės mokinė, Gabrielė Galinytė, IV d klasės mokinė, Edvardas Vabuolas, IV f klasės mokinys, Vilius Petraška, IV a klasės mokinys, Greta Gataveckaitė, III e klasės mokinė, Indrė Surdokaitė, IV a mokinė, regioninio konkurso „Atrask ES Lietuvoje“ nugalėtojai (mokytoja Ramutė Volkuvienė).

Rugilė Juodytė, II a klasės mokinė, Karolis Kvedaravičius, II a klasės mokinys, Miglė Kašėtaitė, II a klasės mokinė, regioninio konkurso „Mirono kelias“ nugalėtojai (mokytoja Ramutė Volkuvienė).

Alytaus miesto konkursų ir olimpiadų laimėtojai, prizininkai

Greta Venskutė, Vilius Petraška, Aušrinė Packevičiūtė ir Kristina Marcinkevičiūtė, IV a klasės mokiniai, ir Aldas Barauskas, III d klasės mokinys, konkurso „Europos kalbų lobynas’2017“ II vietos laimėtojai (mokytoja Edita Bolienė).

Domas Sakavičius, III a klasės mokinys, Eigminas Slavinskas, IV d klasės mokinys, Dominykas Radauskas, IV e klasės mokinys, Alytaus miesto savivaldybės gimnazijų mokinių komandinių programuotojų varžybų II vietos laimėtojai (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Gabija Ruplėnaitė, II d klasės mokinė, Alytaus miesto pagrindinių mokyklų ir gimnazijų mokinių kompiuterinio piešinio konkurso I vietos laimėtoja (mokytojas Tomas Balynas).

Ieva Benedikaitė, II f klasės mokinė, Alytaus miesto pagrindinių mokyklų ir gimnazijų mokinių kompiuterinio piešinio konkurso II vietos laimėtoja (mokytojas Tomas Balynas).

Mintautė Berulytė, I b klasės mokinė, Alytaus miesto pagrindinių mokyklų ir gimnazijų mokinių kompiuterinio piešinio konkurso III vietos laimėtoja (mokytoja Asta Grimalauskienė).

Rugilė Rinkevičiūtė, IV a klasės mokinė, Alytaus miesto pagrindinių mokyklų ir gimnazijų mokinių kompiuterinio piešinio konkurso I vietos laimėtoja (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Lukas Žvirblys, III d klasės mokinys, Alytaus miesto pagrindinių mokyklų ir gimnazijų mokinių kompiuterinio piešinio konkurso II vietos laimėtojas (mokytojas Tomas Balynas).

Aistė Butrimaitė, III a klasės mokinė, Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados II etapo II vietos laimėtoja (mokytoja Agnė Ingelevičienė).

Patricija Darevskytė, III d klasės mokinė, Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados II etapo III vietos laimėtoja (mokytoja Agnė Ingelevičienė).

Tomas Augustinas, I d klasės mokinys, 51-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II etapo I vieta (mokytoja Edita Gumauskienė).

Mantas Anskaitis, II a klasės mokinys, 51-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II etapo II vieta (mokytoja Juratė Vailionienė).

Matas Padegimas, III a klasės mokinys, 51-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II etapo II vieta (mokytoja Juratė Vailionienė).

Gabija Surplytė, IV e klasės mokinė, 51-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II etapo I vieta (mokytoja Juratė Vailionienė).

Šarūnas Katukevičius, IV a klasės mokinys, 51-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II etapo II vieta (mokytoja Juratė Vailionienė).

Benas Skripkiūnas,  I a klasės mokinys, 56-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Janė Liutkienė).

Evaldas Lugauskas, I a klasės mokinys, 56-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (mokytoja Janė Liutkienė).

Arminas Mikalauskas, II a klasės mokinys, 56-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Janė Liutkienė).

Mantas Anskaitis, II a klasės mokinys, 56-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (mokytoja Janė Liutkienė).

Edvardas Vinerskas, II a klasės mokinys, 56-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapo III vietos laimėtojas (mokytoja Janė Liutkienė).

Matas Padegimas, III a klasės mokinys, 56-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapo III vietos laimėtojas (mokytoja Janė Liutkienė).

Vilius Petraška, IV a klasės mokinys, 56-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Janė Liutkienė).

Benas Skripkiūnas, I a klasės mokinys, Lietuvos mokinių 29-osios informatikos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytojas Tomas Balynas).

Gustas Daugirda, I c klasės mokinys, Lietuvos mokinių 29-osios informatikos olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (mokytoja Asta Grimalauskienė).

Ignas Kristutis, II d klasės mokinys, Lietuvos mokinių 29-osios informatikos olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (mokytojas Tomas Balynas).

Liudas Baublys, II b klasės mokinys, Lietuvos mokinių 29-osios informatikos olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Domas Sakavičius, III a klasės mokinys, Lietuvos mokinių 29-osios informatikos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Andrius Gegužis, III a klasės mokinys, Lietuvos mokinių 29-osios informatikos olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Ieva Barysaitė, II a klasės mokinė, Alytaus miesto mokinių teksto greitojo rašymo konkurso I vietos laimėtoja (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Urtė Leskauskaitė, I a klasės mokinė, Alytaus miesto mokinių teksto greitojo rašymo konkurso II vietos laimėtoja (mokytojas Tomas Balynas).

Monika Jurkūnaitė, II a klasės mokinė, Alytaus miesto mokinių teksto greitojo rašymo konkurso III vietos laimėtoja (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Jovita Saulevičiūtė, IV f klasės mokinė, Alytaus miesto mokinių teksto greitojo rašymo konkurso  I vietos laimėtoja (mokytojas Tomas Balynas).

Tomas Vinskas, II d klasės mokinys, Alytaus miesto mokinių teksto greitojo rašymo konkurso II vietos laimėtojas (mokytojas Tomas Balynas).

Mantas Svetlauskas, IV e klasės mokinys, Alytaus miesto mokinių teksto greitojo rašymo konkurso I vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Lukas Cickevičius, III a klasės mokinys, Alytaus miesto mokinių teksto greitojo rašymo konkurso  III vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Gabija Vitkauskaitė, III a klasės mokinė, lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams II etapo III vietos laimėtoja (mokytoja Virginija Jokubauskienė).

Monika Jurkūnaitė, II a klasės mokinė, lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9-12 klasių mokiniams II etapo II vietos laimėtoja (mokytoja Regina Valentinavičienė).

Julija Stanionytė, III c klasės mokinė, Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso II etapo III vietos laimėtoja (mokytoja Virginija Jokubauskienė).

Edvardas Vinerskas, II a klasės mokinys, Lietuvos mokinių anglų kalbos konkurso II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja  Edita Bolienė).

Arminas Mikalauskas, II a klasės mokinys, Lietuvos mokinių anglų kalbos konkurso II etapo II vietos laimėtojas (mokytoja  Edita Bolienė).

Indrė Grigaravičiūtė, II a klasės mokinė, Lietuvos mokinių anglų kalbos konkurso II etapo III vietos laimėtoja (mokytoja Jovita Žilinskienė).

Greta Gataveckaitė, III e klasės mokinė, Lietuvos mokinių istorijos olimpiados II etapo I vietos laimėtoja (mokytoja Ramutė Volkuvienė).

Aistė Butrimaitė, III a klasės mokinė, 24-osios Lietuvos mokinių dailės olimpiados, skirtos Lietuvos 100-mečiui paminėti, II etapo I vietos laimėtoja (mokytoja Dalia Adukevičienė).

Žaimantas Krupavičius, III a klasės mokinys, Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“ II etapo (11-12 klasių mitybos grupė) I vietos laimėtojas (mokytoja Snieguolė Valentukonienė).

Monika Žilinskaitė, III f klasės mokinė, Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“ II etapo (11-12 klasių tekstilės grupė) I vietos laimėtoja (mokytoja Snieguolė Valentukonienė).

Marija Slavickaitė, III b klasės mokinė, Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“ II etapo (11-12 klasių tekstilės grupė) II vietos laimėtoja (mokytoja Snieguolė Valentukonienė).

Rokas Kvedaravičius, III c klasės mokinys, Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“ II etapo (11-12 klasių konstrukcinių medžiagų grupė) II vietos laimėtojas (mokytojas Mindaugas Ribinskas).

Erika Reklaitytė, II f klasės mokinė, Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“ II etapo (8-9-10 klasių tekstilės grupė) III vietos laimėtoja (mokytoja Snieguolė Valentukonienė).

Lukas Sniževičius, III b klasės mokinys, Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“ II etapo (11-12 klasių konstrukcinių medžiagų grupė) III vietos laimėtojas (mokytojas Mindaugas Ribinskas).

Edvardas Vinerskas, II a klasės mokinys, Alytaus miesto mokinių istorijos konkurso I vietos laimėtojas (mokytoja Ramutė Volkuvienė).

Arminas Mikalauskas, II a klasės mokinys, Alytaus miesto mokinių istorijos konkurso II vietos laimėtojas (mokytoja Ramutė Volkuvienė).

Gabija Vitkauskaitė, III a klasės mokinė, 25-osios Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiados II etapo III vietos laimėtoja (mokytoja Rima Gecevičienė).

Benas Skripkiūnas, I a klasės mokinys, Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytojas Antanas Kalinauskas).

Domas Sakavičius, III a klasės mokinys, Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Lina Gailienė).

Augustas Kunc, IV a klasės mokinys, Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapo III vietos laimėtojas (mokytoja Lina Gailienė).

Liucija Jančauskaitė, II f klasės mokinė, Alytaus mokyklų konkurso „Dainuojame, piešiame, deklamuojame“, skirto Aleksandrui Puškinui atminti, I vietos laimėtoja (mokytoja Rima Gecevičienė).

Eglė Arbutavičiūtė, I a klasės mokinė, Alytaus mokyklų konkurso „Dainuojame, piešiame, deklamuojame“, skirto Aleksandrui Puškinui atminti, II vietos laimėtoja (mokytoja Rima Gecevičienė).

Indrė Surdokaitė, IV a klasės mokinė, Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių informacinių technologijų kūrybinių darbų konkurso I vietos laimėtoja (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Ieva Nedzinskaitė, I a klasės mokinė, Gytis Kavaliauskas, I d klasės mokinys, Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių informacinių technologijų kūrybinių darbų konkurso II vietos laimėtojai (mokytojas Tomas Balynas).

Gintarė Sepežinskaitė, III a klasės mokinė, Lukas Cickevičius, III a klasės mokinys, Erika Krikščiūnaitė, III a klasės mokinė, Povilas Krikščiūnas, III a klasės mokinys, Gytis Oškelis, III e klasės mokinys, Uosis Galkevičius, III a klasės mokinys, Gabrielė Adžgauskaitė, IV a klasės mokinė, Ina Aleksandravičiūtė, IV a klasės mokinė, Emilis Lažauninkas, I e klasės mokinys, Dominykas Ražinskas, I e klasės mokinys, Alytaus miesto mokyklų konkurso „Europos kultūros kelias“ nugalėtojai (mokytoja Ramutė Volkuvienė).

Arnas Jančiukas, I a klasės mokinys, Alytaus miesto jaunųjų istorikų (9 klasių) konkurso I vietos laimėtojas (mokytoja Asta Šulcienė).

Gabija Krikščiūnaitė, I a klasės mokinė, Alytaus miesto jaunųjų istorikų (9 klasių) konkurso II vietos laimėtoja (mokytoja Asta Šulcienė).

Deimilė Kuzmauskaitė, I b klasės mokinė, Alytaus miesto jaunųjų istorikų (9 klasių) konkurso III vietos laimėtoja (mokytoja Giedrė Škarnulienė).

Dainora Švetkauskaitė, II d klasės mokinė, Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių informacinių technologijų taikymo konkurso I vietos laimėtoja (mokytojas Tomas Balynas). 

Monika Jurkūnaitė, II a klasės mokinė, Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių informacinių technologijų taikymo konkurso II vietos laimėtoja (mokytoja Loreta Mazėtytė). 

Aistė Butrimaitė, III a klasės mokinė, Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių informacinių technologijų taikymo konkurso I vietos laimėtoja (mokytojas Tomas Balynas). 

Gabija Giliūtė, IV c klasės mokinė, Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių informacinių technologijų taikymo konkurso I vietos laimėtoja (mokytoja Loreta Mazėtytė). 

Domas Sakavičius, III a klasės mokinys, Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių informacinių technologijų taikymo konkurso III vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).