Dalijimosi džiaugsmas eTwinning projekte ,,Christmas Cards Exchange’’

Lapkričio–sausio mėnesiais I e klasės mokinės dalyvavo eTwinning projekte ,,Christmas Cards Exchange‘‘ (,,Kalėdinių atvirukų mainai‘‘). Šiame projekte dalyvavo 23 mokyklos iš 12 skirtingų šalių: Slovakijos, Lenkijos, Rumunijos, Bulgarijos, Graikijos, Ukrainos, Portugalijos, Turkijos, Italijos, Gruzijos, Kroatijos ir Lietuvos. Projekto metu mokinės paruošė rankų darbo kalėdinius atvirukus, kuriuose įrašė sveikinimus anglų kalba ir išsiuntė juos projekte dalyvaujančioms mokykloms. Gruodžio pradžioje į mūsų mokyklą pradėjo plūsti atvirukai su sveikinimais iš įvairių šalių. Mokinės džiaugėsi gautais sveikinimais, kurie pasirodė labai nuoširdūs ir sukėlė šiltus jausmus prieš didžiąsias metų šventes.

Buvo įdomu stebėti kitų šalių mokinių nuotraukas ir džiugius įrašus apie gautus atvirukus internetiniame „TwinSpace“ puslapyje. Tikimės, jog tai ne paskutinis projektas, kurio metu mokiniai galės atskleisti savo kūrybiškumą bei geriau pažinti kitas šalis ir jų kultūrą.

Erika Balynienė, vyresnioji anglų kalbos mokytoja