Vasario 10-ąją prasidėjo kelionė aplink pasaulį per 100 dienų

Vasario 10-ąją Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos „vanagai“ išskrido į paskutinę kelionę aplink pasaulį per šimtą dienų. Būtent tiek laiko skirta IV klasių mokiniams galutinai pripildyti žinių bagažą, pasisemti įvairiausių idėjų, kaip išlaikyti sunkius egzaminus, ką apsirengti per baigiamąją šventę (aišku, svarbiau matematikos egzaminas, nes, jei jo nebus, nebus ir gražios suknelės) ar ką galiausiai veikti pasibaigus šimto dienų kelionei.. Kaip mylimieji išlydi savo artimuosius į kelionę, taip ir šimtadienio organizatoriai – III klasių mokiniai – stengėsi abiturientams vasario 10-ąją padaryti pačia smagiausia diena! Geros kelionės palinkėjo ir mokyklos direktorius Virginijus Skroblas bei naujoji pavaduotoja Jolita Petkevičienė. III klasių mokiniai Kasparas ir Inga oro balionu aplankė visus pasaulio žemynus, norėdami surasti ten esančius IV klasių mokinius. Kengūrų draugijoje šilta Australijos saule lepinosi IV g klasė ir auklėtoja Regina Valentinavičienė, su geišomis arbatėlę gėrė IV d klasė bei auklėtojas Jonas Baltrušaitis, pagal temperamentingą Lotynų Amerikos sambos ritmą šoko IV b klasė, su indėnais laiką leido IV c klasė bei jų auklėtoja Asta Grimalauskienė, trumpam tapusi Laisvės Statula, IV e klasė klaidžiojo painiuose džiunglių tankumynuose Afrikoje, IV f su eskimais žvejojo Antarktidoje, o IV a klasė su taxi klajojo po Europą… Sunki užduotis teko Kasparui ir Ingai, bet jiems pavyko! Pavyko visiems trečių klasių mokiniams, kurie prisidėjo prie šios kelionės organizavimo. Tą vakarą tarp žiūrovų tvyrojusi nuotaika buvo puiki, trečiokų veiduose švytėjo šypsenos, o vyriausiųjų „vanagų“ akyse matėsi begalinis džiaugsmas, o gal ir nedidelė baimė, kad laukia 100 sunkių dienų… Tas vakaras dar kartą įrodė, kad jaunųjų mokinių galvos yra pilnos kūrybiškiausių idėjų, didelio noro, pastangų ir… skanios picos kvapo.

Laura Šilalytė, III g klasės mokinė