Vasario 14-oji – Valentino diena

Kaip ir kiekvienais metais, Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos mokinių taryba nepamiršo paminėti meilės dienos. Vasario 14-ąją, per ilgąsias pertraukas, skambėjo muzika apie meilę, prie durų visi buvo apdovanoti širdele, gimnazistai nestokojo geros nuotaikos dėl galbūt artėjančių laisvadienių arba atšilusio oro. Tačiau po 3 ir po 4 pamokų mokyklos foje susirinko nemažas būrys gimnazistų, mat ieškojo sau… poros! Ryte, kas norėjo, galėjo traukti numerį ir ieškoti tokį patį numerį turinčio kitos lyties atstovo. Radus – įsiamžinti prie širdutėmis papuoštos sienos. Taip taip, Šv. Valentino dieną vanagai iš tiesų atšventė smagiai! O jie jausis dar smagiau, jei jų įkelta nuotrauka aarvgmt instagrame surinks daugiausiai „like“ paspaudimų ir pelnys nugalėtojos titulą!