Kovo 8-oji pražydo gėlėmis ir šypsenomis

Kovo 8-oji – tarptautinė moters diena, kuri kasmet pražysta ryškiaspalvėmis tulpėmis. Šios dienos ištakos siekia Antikos laikus – remiantis rašytiniais šaltiniais, tam tikrą dieną Graikijoje moterys reikalaudavo ypatingo savo vyrų dėmesio ir netgi karai tą dieną turėdavo būti nutraukti, kad kariai galėtų būti su savo moterimis. Šią dieną gimnazijos fojė pražydo irgi, kadangi Mokinių taryba sveikino visas gimnazijos bendruomenės moteris – mokytojas ir mokines. Muzikos garsais pasitikdami Mokinių tarybos vaikinai joms dovanojo rankų darbo hiacintus iš popieriaus ir kvietė įamžinti akimirką prie gėlėmis išpuoštos, specialiai šiai progai parengtos, foto sienelės. Tokios smulkmenos jau nuo pat ryto mokykloje padėjo kurti jaukią ir šiltą aplinką. Taip pat visą dieną linksmą nuotaiką skleidė per ilgąsias pertraukas leidžiama muzika ir per televizorių transliuojamas filmukas, kuriame Mokinių tarybos nariai dar kartą sveikino mokyklos moteris, dalindami komplimentus. Gražios, žavingos, mielos, švelnios, išradingos, protingos, mylinčios, svajingos – štai kokios yra tos MOTERYS.

Kristina Zubrickaitė, IV e klasės mokinė