Žemės dieną minint

Kovo 20-oji − Pasaulinė žemės diena. Lietuva šiemet ją mini jau 25-ąjį kartą. Mūsų gimnazijoje taip pat buvo paminėta ši visiems svarbi data. Tai viena iš svarbiausių ir gražiausių su aplinkosauga susijusių švenčių. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. Žemės diena išreiškia viso pasaulio žmonių norą išsaugoti tai, kas visiems svarbiausia: švarų orą, vandenį, dirvožemį, gyvąją gamtą. Ši diena suvienija žmones bendram rūpesčiui dėl visų mūsų namų. Šia proga, skambant mokinių dainoms ir eilėms, skirtoms Žemei, prie gimnazijos iškilmingai buvo pakelta Žemės vėliava. Tradiciškai žodį tarė ir fizikos mokytojas metodininkas Danius Gintalas.

Biologijos vyresnioji mokytoja Edita Gumauskienė,
fizikos vyresnioji mokytoja Lina Gailienė