Europos diena – su kamuoliu!

Mūsų gimnazijos jungtinė mokinių ir mokytojų tinklinio komanda pirmą kartą dalyvavo Lietuvos Respublikos gimnazijų tinklinio čempionate „Europos diena su kamuoliu – 2017“ Čempionate ne tik buvo stiprinami ryšiai tarp Lietuvos gimnazijų, populiarinamas tinklinis, bet ir paminėta Europos diena.

Į renginį Kauno sporto halėje atvyko net 24 tinklininkų komandos iš visos Lietuvos. Tarp jų, žinoma, ir mūsų gimnazijos tinklininkai: Vestina Blinsturbytė, Ugnė Bubnelytė, Gina Petkevičiūtė, Paulius Kochanskas, Žygimantas Grigaravičius su kūno kultūros mokytojais Irma Čeplinskiene ir Svajūnu Žvinakiu. Atkakliai kovojusi Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos komanda pateko į stipriausiųjų aštuntuką. Nors tai ir ne prizinė vieta, komanda džiaugiasi, jog ne tik turėjo galimybę pasivaržyti, bet ir sportiškai paminėti Europos dieną.

Irma Čeplinskienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė