Virtuali mokinių fotografijos paroda „Akimirkos“

Ansel Adams, vienas žymiausių fotografų, yra pasakęs : „Kiekviena akimirka yra fotografija“.

Akimirka… Viskas įvyksta per vieną sekundę, kurią vieninteliu mygtuko spragtelėjimu sustabdai. Žavi tas nepakartojamas procesas, o rezultatas – nuotrauka – kiekvieno autoriaus individualybės atspindys.

Parodos autoriai, II–III klasių mokiniai, pristato savo kūrybą, į kurią sudėjo draugų šypsenas, gražiausius vaizdus senajame Aštriosios Kirsnos dvare, Rudaminoje ir eksperimentavo keisdami gimnazijos „veidą“, nors vasaros atostogoms…

Julija Stanionytė (II c), Paulina Turauskaitė (III c), Radvilė Janušauskaitė (III c), Ugnė Jovaišytė (III a), Paulina Jacionytė (III a), Gabrielė Ručinskaitė (III a), Dovilė Kuzmickaitė (III b), Indrė Kižytė (III c), Ieva Saudargaitė (III c), Deimantė Sinkevičiūtė (III d), Gabija Norkevičiūtė (III e), Karolina Bozytė (III d), Aleksandras Gorelčenkas (III g).

                                         Dailės mokytoja metodininkė Dalia Adukevičienė