Dalijomės pavasario akimirkomis eTwinning projekte ,,Let‘s Take Photos of Spring”

Paskutinį pavasario mėnesį  I e ir I c klasės mokiniai dalyvavo eTwinning projekte „Let‘s Take Photos of Spring” („Įamžinkime pavasario akimirkas“). Šiame projekte dalyvavo 125 ugdymo įstaigos iš 18 skirtingų šalių: Turkijos, Lenkijos, Albanijos, Rumunijos, Azerbaidžano, Italijos, Ukrainos, Serbijos, Portugalijos, Tuniso, Gruzijos, Kroatijos, Estijos, Moldovos, Prancūzijos, Slovakijos, Bulgarijos ir Lietuvos. Projekto tikslas buvo įamžinti gražiausias pavasario akimirkas savo šalyje, pasidalinti jomis su kitų šalių mokiniais internetiniame TwinSpace puslapyje ir sukurti elektroninę nuotraukų knygą.

Visi projekto dalyviai džiaugiasi sukurta bendra nuotraukų knyga, kurioje galima pasigrožėti įvairių šalių gražiausiais gamtos vaizdais ir tikisi tolimesnio bendradarbiavimo kuriant naujus, skatinančius mokinių kūrybiškumą ir norą domėtis kitomis šalimis, projektus.

Erika Balynienė, vyresnioji anglų kalbos mokytoja