Sveikiname

Rašinių konkurso „Neklausk tėvynės, ką ji tau duos. Paklausk savęs, ką tu gali jai duoti“ nugalėtojas: Deivilę Kvaraciejūtę, III e klasės mokinę, laimėjusią I vietą (mokytoja Leonida Tolvaišienė), Vaivą Urbonaitę, I b klasės mokinę, laimėjusią II vietą (mokytoja Ramunė Petrosian), ir Arijaną Tatolytę, III d klasės mokinę, III vietos laimėtoją (mokytoja Agnė Ingelevičienė).

Konkurso organizatoriai – Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija ir Alytaus-Ročesterio susigiminiavusių miestų komitetas, vadovaujamas Lietuvos Garbės konsulo JAV Rimo A. Česonio. Konkurso dalyviai bus apdovanoti padėkos raštais, o nugalėtojams birželio 15 d. jau įteikti diplomai ir piniginiai prizai (I vieta – 300 $, II vieta – 200 $, III vieta – 100 $) Alytaus miesto vardą garsinusių mokinių apdovanojimų ceremonijoje miesto teatre.