Savaitgalis stovykloje

Paskutinėmis šilto rugsėjo dienomis mūsų gimnazijos ateitininkai, maironiečiai ir kiti mokiniai turiningai leido laisvalaikį Alytaus r. Nemunaičio jaunimo stovykloje. Drauge su mokytojomis Irena Motūziene ir Janina Zeleniene jaunimas ne tik grožėjosi rudenėjančia gamta, bet ir žaidė susipažinimo, judriuosius bei kūrybinius žaidimus. Labiausiai patiko žaidimai – ,,Vėliavos nešimas“ , ,, žinutės nešimas“, nors nelengva, bet smagu buvo žaisti ir ,,Bažnyčios kroniką“ bei ,, Kontrabandininkus ir muitininkus“.  Šie žaidimai moko dirbti komandoje, lavina vaizduotę ir ,žinoma, kuria gerą nuotaiką.

Vakare jaunimas ilsėjosi prie laužo, dainavo, svajojo, na, o naktį dar smagiai pasiautė. Nors ryte nelengva buvo keltis, tačiau patirti geri įspūdžiai suteikė jėgų naujai dienai bei naujai mokslo savaitei…