Mokinių tarybos mokymai

Spalio 9 dieną, pirmadienį, Mokinių tarybos nariai išklausė komandos formavimo mokymus, kuriuos vedė LMS mokymų vadovas Edvinas Česnulis. Mokymų pradžioje kiekvienas Mokinių tarybos narys ant lapelio užrašė, kodėl juose dalyvauja ir kokių turi lūkesčių. Mokymų metu gimnazistai suko galvas apie tai, kodėl verta dalyvauti  savivaldos veikloje, koks turėtų būti Mokinių tarybos lyderis, narys, gvildeno skirtumus tarp grupės ir komandos.

Mokymų metu dalyviai  ne tik kalbėjo, diskutavo, bet ir dalyvavo įdomiuose komandos formavimo žaidimuose. Pavyzdžiui, Mokinių tarybos nariai gavo septynis popieriaus lapus, kuriuos turėjo panaudoti įveikiant atstumą ir nepaliečiant žemės kojomis. Greito mąstymo ir komandinio bendradarbiavimo pareikalavo žaidimas, kurio metu komandų nariai per tris minutes iš dešimt popieriaus lapų turėjo pastatyti kuo aukštesnį bokštą. Gautas rezultatas įtikino, kad Mokinių tarybos nariai – stipri komanda.

Nors mokymai truko dvi valandas, gimnazistams jie neprailgo ir daugumos tarybos narių lūkesčiai buvo išpildyti.

Gabija Vitkauskaitė, Mokinių tarybos narė