Linksmoji molekulė

Spalio 23-iąją chemikai mini Molekulės vardo dieną. Molekulė – mažiausia daugelio medžiagų dalelė, atspindinti jos savybes. Daugelis gerai išmokome pagrindines, gyvybiškai svarbias negyvojo pasaulio molekulių formules : vandens, deguonies, anglies dioksido. Dažnas gražiai rimuojame: mano batai o-ho-ho, nepraleidžia haš-du-o.

I-IV klasių mokiniai įdomiai paminėjo Molekulės dieną. Ilgosios pertraukos metu chemijos būrelio nariai demonstravo įdomiuosius bandymus. Pirmų klasių mokinių komandos dalyvavo protų mūšyje, kuriame nugalėjo I d klasė. Tiek nugalėtojai, tiek ir kitos komandos buvo apdovanotos simbolinėmis dovanėlėmis.

Pasibaigus renginiui nusprendėme, kad šią dieną minėsime ir kitąmet.Tikime, kad prie smagios šventės prisidės dar daugiau gimnazijos mokinių.

                                                                             Irma Linkevičienė, vyresnioji chemijos mokytoja