Pagalba beglobiams gyvūnams

Visą lapkričio mėnesį mokykloje vyko socialinė akcija „Pagalba beglobiams gyvūnams“, kurią inicijavo IIa klasės mokiniai ir jų auklėtoja Snieguolė Valentukonienė. Kvietėme mokyklos bendruomenės narius atnešti maistelio beglobiams gyvūnams. Mokiniai ir mokytojai aktyviai dalyvavo akcijoje, kartu surinkome nemažai sauso ir šlapio maisto, kraiko katėms. O gruodžio 5 dieną vykome į gyvūnų globos namus „Nuaras“. Aplankėme ten gyvenančius šuniukus ir katytes, šiek tiek su jais pažaidėme ir pavedžiojome lauke. Labai liūdna pagalvoti, kad šie gyvūnėliai staiga tapo kažkam nereikalingi. Taigi, buvo gera bent šiek tiek pradžiuginti juos, skirti jiems dėmesio, nuvežti maisto. Juk gyvūnai – žmogaus draugai! Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šios akcijos, ir linkime gražaus švenčių laukimo!

Ieva Barysaitė, II a klasės mokinė