2018–2019 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių ir kitų varžybų nugalėtojai bei prizininkai
Alytaus miesto lengvosios atletikos rudens kroso pirmenybių laikraščio ‚,Alytaus naujienos‘‘ taurei laimėti varžybų
I vietos laimėtojai: Dominyka Petraškaitė, III d klasės mokinė, Ugnius Adomavičius, I e klasės mokinys, Matas Česynas, IV e klasės mokinys
II vietos laimėtojai: Paulina Gražulevičiūtė, II d klasės mokinė, Dominykas Karza, III c klasės mokinys, Karolis Ščerbacho, IV d klasės mokinys
III vietos laimėtoja: Ieva Gustė Kavaliauskaitė, I e klasės mokinė (mokytojas Jonas Baltrušaitis).
Tarptautinio vaikinų krepšinio turnyro Tomo Pačėsos taurei laimėti II vietos laimėtojai:
Matas Padegimas, IV a klasės mokinys, Donatas Bačinskas, IV d klasės mokinys, Gediminas Černiauskas, III a klasės mokinys, Renaldas Grudzinskas, II c klasės mokinys, Arnas Bartusevičius, I I c klasės mokinys, Rytis Kazakevičius, IV d klasės mokinys, Erikas Jatkauskas, III f klasės mokinys (mokytojas Svajūnas Žvinakis).
Alytaus miesto lengvosios atletikos pavasario kroso pirmenybių laikraščio „Alytaus naujienos“ taurei laimėti varžybų:
I vietos laimėtojai: Dominyka Petraškaitė, III d klasės mokinė, Martynas Gargasas, III c klasės mokinys
II vietos laimėtojai: Dominykas Karza, III c klasės mokinys, Ugnius Adomavičius, I e klasės mokinys (mokytojas Svajūnas Žvinakis).
2018-2019 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų
- Svarsčių kilnojimo varžybų I vietos laimėtojai:
Arnas Mikalonis, IV f klasės mokinys, Mantvydas Milius, III c klasės mokinys, Martynas Soroka, IIIc klasės mokinys, Rokas Kastanavičius, I d klasės mokinys, Tadas Roščiupkinas, III dklasės mokinys, Šarūnas Tamošaitis II a klasės mokinys, Aidas Zavackas, IV a klasės mokinys, Lukas Sabastijauskas, III f klasės mokinys (mokytojas Jonas Baltrušaitis).
- Rankinio varžybų I vietos laimėtojos:
Austėja Arbačiauskaitė, I c klasės mokinė, Viktorija Kašėtaitė, I c klasės mokinė, Tėja Marcinkevičiūtė, I c klasės mokinė, Luka Matusevičiūtė, I c klasės mokinė, Toma Vilkaitė, I c klasės mokinė, Gabrielė Paukštytė, I f klasės mokinė, Orinta Valaikaitė, I d klasės mokinė, Augustė Margelytė, I d klasės mokinė, Kristijana Čekavičiūtė, I a klasės mokinė (mokytoja Irma Čeplinskienė).
- Krepšinio varžybų II vietos laimėtojai:
Marius Simonaitis, I e klasės mokinys, Dovydas Griškevičius, I b klasės mokinys, Benas Bubnys, I b klasės mokinys, Arnas Abromavičius, I b klasės mokinys, Matas Dailidėnas, I e klasės mokinys, Ugnius Adomavičius, I e klasės mokinys (mokytojas Svajūnas Žvinakis).
- Tinklinio varžybų I vietos laimėtojos:
Eglė Bansevičiūtė, I c klasės mokinė, Agnė Kochanskaitė, I c klasės mokinė, Augustė Labanauskaitė, I c klasės mokinė, Ieva Skripkaitė, I c klasės mokinė, Ieva Gustė Kavaliauskaitė, I e klasės mokinė, Rugilė Raškevičiūtė, II b klasės mokinė, Ugnė Dulskaitė, II a klasės mokinė, Justina Juonytė, I a klasės mokinė, Aušrinė Mikelionytė, I a klasės mokinė (mokytoja Irma Čeplinskienė).
- Lengvosios atletikos kroso estafečių varžybų I vietos laimėtojai:
Dominyka Petraškaitė, III d klasės mokinė, Ieva Barysaitė, III a klasės mokinė, Paulina Gražulevičiūtė, II d klasės mokinė, Aida Jackevičiūtė, II c klasės mokinė, Karolis Ščerbacho, IV d klasės mokinys, Kernius Miklušis, IV e klasės mokinys, Dominykas Karza, III c klasės mokinys, Zigmantas Koreva, II b klasės mokinys (mokytojai Irma Čeplinskienė ir Svajūnas Žvinakis).
2018-2019 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių zoninių
- Rankinio varžybų I vietos laimėtojos:
Austėja Arbačiauskaitė, I c klasės mokinė, Viktorija Kašėtaitė, I c klasės mokinė, Tėja Marcinkevičiūtė, I c klasės mokinė, Luka Matusevičiūtė, I c klasės mokinė, Toma Vilkaitė, I cklasės mokinė, Gabrielė Paukštytė, I f klasės mokinė, Orinta Valaikaitė, I d klasės mokinė, Augustė Margelytė, I d klasės mokinė, Kristijana Čekavičiūtė, I a klasės mokinė(mokytoja Irma Čeplinskienė).
- Tinklinio varžybų II vietos laimėtojos:
Eglė Bansevičiūtė, I c klasės mokinė, Agnė Kochanskaitė, I c klasės mokinė, Augustė Lubauskaitė, I c klasės mokinė, Ieva Skripkaitė, I c klasės mokinė, Ieva Gustė Kavaliauskaitė, I e klasės mokinė, Rugilė Raškevičiūtė, II b klasės mokinė, Ugnė Dulskaitė, II a klasės mokinė, Justina Juonytė, I a klasės mokinė, Aušrinė Mikelionytė, I a klasės mokinė (mokytoja Irma Čeplinskienė).
2018-2019 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninių
- Svarsčių kilnojimo varžybų II vietos laimėtojai:
Arnas Mikalonis, IV f klasės mokinys, Mantvydas Milius, III c klasės mokinys, Martynas Soraka, III c klasės mokinys, Rokas Kastanavičius, I d klasės mokinys, Tadas Roščiupkinas, III d klasės mokinys, Šarūnas Tamošaitis, II a klasės mokinys, Aidas Zavackas, IV a klasės mokinys, Lukas Sabastijauskas, III f klasės mokinys (mokytojas Jonas Baltrušaitis).
- Rankinio varžybų I vietos laimėtojos:
Austėja Arbačiauskaitė, I c klasės mokinė, Viktorija Kašėtaitė, I c klasės mokinė, Tėja Marcinkevičiūtė, I c klasės mokinė, Luka Matusevičiūtė, I c klasės mokinė, Toma Vilkaitė, I c klasės mokinė, Gabrielė Paukštytė, I f klasės mokinė, Orinta Valaikaitė, I d klasės mokinė, Augustė Margelytė, I d klasės mokinė, Kristijana Čekavičiūtė, I a klasės mokinė (mokytoja Irma Čeplinskienė).
- Tinklinio varžybų II vietos laimėtojos:
Eglė Bansevičiūtė, I c klasės mokinė, Agnė Kochanskaitė, I c klasės mokinė, Augustė Lubauskaitė, I c klasės mokinė, Ieva Skripkaitė, I c klasės mokinė, Ieva Gustė Kavaliauskaitė, I e klasės mokinė, Rugilė Raškevičiūtė, II b klasės mokinė, Ugnė Dulskaitė, II a klasės mokinė, Justina Juonytė, I a klasės mokinė, Aušrinė Mikelionytė, I a klasės mokinė (mokytoja Irma Čeplinskienė).
2018-2019 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių finalinių
- Rankinio varžybų I vietos laimėtojos:
Austėja Arbačiauskaitė, I c klasės mokinė, Viktorija Kašėtaitė, I c klasės mokinė, Tėja Marcinkevičiūtė, I c klasės mokinė, Luka Matusevičiūtė, I c klasės mokinė, Toma Vilkaitė, I c klasės mokinė, Gabrielė Paukštytė, I f klasės mokinė, Augustė Margelytė, I d klasės mokinė, Kristijana Čekavičiūtė, I a klasės mokinė, Roberta Karengaitė, I f klasės mokinė (mokytoja Irma Čeplinskienė ir mokytojas Svajūnas Žvinakis).
- Lengvosios atletikos kroso estafečių I vietos laimėtojai:
Dominyka Petraškaitė, III d klasės mokinė, Ieva Barysaitė, III a klasės mokinė, Paulina Gražulevičiūtė, II d klasės mokinė, Aida Jackevičiūtė, II c klasės mokinė, Karolis Ščerbacho, IV d klasės mokinys, Kernius Miklušis, IV e klasės mokinys, Dominykas Karza, III c klasės mokinys, Zigmantas Koreva, II b klasės mokinys (mokytojai Irma Čeplinskienė ir Jonas Baltrušaitis).
- Vaikinų snieglenčių varžybų III vietos laimėtojai:
Matas Česynas, IV e klasės mokinys, Tadas Gudzinevičius, III f klasės mokinys, Orestas Šestakauskas, III f klasės mokinys, Kristupas Tamulionis, III f klasės mokinys (mokytojas Jonas Baltrušaitis).