Protų mūšis suvienijo gimnazijos bendruomenę

Šių metų sausio 17-os vakaras mūsų gimnazijoje buvo tikrai neeilinis – mokyklos aktų salėje bruzdėjo gausus būrys mokinių, mokytojų ir jų tėvelių. Minint 100-ąsias  Lietuvos valstybės atkūrimo metines gimnazijoje vyko šiai progai paminėti skirtas protmūšis, kuriame savo jėgas išbandyti pasiryžo 35 gimnazijos bendruomenės nariai. Dalyviai buvo suskirstyti į 5 komandas, kuriose buvo po 4 gimnazistus, 2 tėvų atstovus bei mokytoją. Viktorinoje dominavo klausimai apie Lietuvos istoriją, kultūrą ir garsias asmenybes, o dalyvių ausis džiugino darnus gimnazisčių  Lukrecijos Kliučinskaitės ir Vakarės Dimšaitės duetas. Vyko apylygė kova, tačiau vieno taško persvara pergalę išplėšė komanda „Gabiukai“, kurią sudarė I a klasės bendruomenės nariai. Antrąją vietą užėmė komanda „Parduodu Fiat Stila“ , kurioje buvo III a ir II f klasių atstovai. Trečioje vietoje liko komanda „Titanikas“, o komandoms „Dzūkeliai“ bei „Gimnazistai“ sekėsi kiek sunkiau. Nepaisant to, jog virė įtempta kova, nugalėjo draugystė, visos komandos buvo apdovanotos gimnazijos tėvų klubo įsteigtais puikiais prizais, visi susirinkusieji turiningai praleido vakarą ir paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Būtina paminėti, kad ir sausio 17-oji  pasirinkta ne šiaip sau – būtent šiandien į Lietuvą iš Vokietijos buvo parvežtas Vasario 16-osios akto originalas, kurį išvysti Vilniuje esančiuose Signatarų namuose bus galima jau šios savaitės pabaigoje.

Erika Krikščiūnaitė, III a klasės mokinė