Gimnazijoje paminėta prasminga data

Visa mūsų šalis pasipuošė tautiniais ženklais ir simboliais laukdama iškilios, svarbios ir prasmingos datos – Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo šimtmečio. Jam buvo ruošiamasi iš anksto. Mūsų gimnazijoje dar sausio mėnesį buvo paskelbtas konkursas ,,Akrostichai – Lietuvai“. Mokiniai kūrė eiles apie tėvynę, tautą, laisvę, nepriklausomybę (konkurso nugalėtojai galės savo kūrinėlius paskaityti istorinėje konferencijoje, vyksiančioje vasario 26 d.). Vasario 15 d. gimnazijoje buvo surengta šventė. Mokytojai ir mokiniai susirinko į poezijos spektaklį ,,Šimtmečių sūkuriuose – negęstanti meilė, neblėstanti viltis“. Scenoje atgijo svarbiausi, skaudžiausi ir džiaugsmingiausi mūsų tautos įvykiai. Buvo įprasminta Nepriklausomybės akto signatarų veikla, prisiminta tarpukario Lietuva, sovietmečio represijos ir netektys, pasidžiaugta vėl atkurtos mūsų valstybės laisve. Skambėjo eilės, dainos, muzika. Šventės pabaigoje daina ,,Laisvė“ pakylėjo, džiaugsmingai nuteikė ir atlikėjus, ir žiūrovus.

Virginija Jokubauskienė,
lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

Lietuva, kai aš tave tariu-
Prieš akis sumirga raštų raštai,