Kviečiame imti, skaityti, atnešti, dalintis perskaitytomis knygomis

„Jei žmogus turi ateitį, ją turi ir knyga. Juk sykį išmokę ieškoti knygose džiaugsmo ir paguodos, mes be to nebegalime apsieiti. Daugybei žmonių knygos reikalingos kaip duona ir druska. Ir taip bus, kiek mes beišrastume įmantrių kasečių, televizorių ar kitų pakaitalų…“ (Astrida Lindgren)

Dažno namų bibliotekos lentynose stovi kažkada mielai skaitytos knygos, kurios dabar dulka užmirštos. Peržiūrėkite turimas knygas, jei atsirastų tokių, kurias norėtumėte prikelti dar vienam gyvenimui, pasidalinkite jomis su kitais skaitytojais. Atneškite jas į prie bibliotekos esančią ,,Knygų mainų lentyną“. Čia kiekvienas galite palikti savo knygas, kurios Jums dabar nebereikalingos, o patikusias kitų paliktas knygas pasiimti, perskaityti ir grąžinti atgal arba pasilikti sau. Galbūt tai, kas vienam yra pamiršta ir sena, kitam gali pasirodyti seniai ieškotu lobiu.

Kviečiame dalintis perskaitytų knygų lobiais.