Sveikiname

Žaimantą Krupavičių, III a klasės mokinį, Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“ II etape (11-12 klasių mitybos grupė) užėmusį I vietą (mokytoja Snieguolė Valentukonienė).

Moniką Žilinskaitę, III f klasės mokinę, Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“ II etape (11-12  klasių tekstilės grupė) užėmusią I vietą (mokytoja Snieguolė Valentukonienė).

Mariją Slavickaitę, III b klasės mokinę, Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“ II etape (11-12 klasių tekstilės grupė) užėmusią II vietą (mokytoja Snieguolė Valentukonienė).

Eriką Reklaitytę, II f klasės mokinę, Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“ II etape (8-9-10 klasių tekstilės grupė) užėmusią III vietą (mokytoja Snieguolė Valentukonienė).

Roką Kvedaravičių, III c klasės mokinį, Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“ II etape (11-12 klasių konstrukcinių medžiagų grupė) užėmusį II vietą (mokytojas Mindaugas Ribinskas).

Luką Sniževičių, III b klasės mokinį, Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“ II etape (11-12 klasių konstrukcinių medžiagų grupė) užėmusį III vietą (mokytojas Mindaugas Ribinskas).