Virtuali mokinių fotografijos paroda „Sustabdytos akimirkos“

Pažvelgti kitaip į kasdienę mus supančią aplinką, o paskui išlaukti tinkamos šviesos, kad tai pasiliktų kaip maža dalelė tavo bandymo pagauti, įprasminti ir užfiksuoti akimirką. „Aš nepasirinkau fotografijos, tai fotografija pasirinko mane“ – tai Gerado Suter  mintis, kuriai pritaria visi šios parodos autoriai.

Kviečiame pasižiūrėti III c klasės mokinės Julijos Stanionytės ir IV klasių mokinių Sandros Ambraževičiūtės, Dovilės Kuzmickaitės, Ugnės Jovaišytės, Paulinos Jacionytės, Ievos Saudargaitės, Radvilės Janušauskaitės, Paulinos Turauskaitės, Indrės Kižytės, Gabrielės Ručinskaitės, Gabrielės Šalaševičiūtės, Gabijos Norkevičiūtės , virtualią fotografijos parodą.

                                                                                Dalia Adukevičienė, dailės mokytoja metodininkė