Projektas, padėjęs įveikti aštuntokų baimes

Šių mokslo metų spalio-vasario mėnesiais I d klasės mokiniai, paskatinti anglų kalbos mokytojų E. Bolienės ir V. Polensienės, dalyvavo tarptautiniame eTwinning projekte „Survival kit for secondary school“. Šio projekto tikslas – skatinti bendradarbiauti skirtingų amžiaus grupių moksleivius bei padėti pagrindinių mokyklų mokiniams nugalėti įvairias baimes ir nuogąstavimus prieš pereinant mokytis į gimnaziją. Projekto pabaigoje I d klasės mokiniai sukūrė videofilmą. Projekte taip pat dalyvavo Panemunės, Dzūkijos ir Dainavos pagrindinių mokyklų aštuntokai bei Italijos moksleiviai.

Spalio mėnesį mes, kaip ir mūsų partneriai Italijoje, pakvietėme pagrindinių mokyklų aštuntokus su jų anglų kalbos mokytojais paruošti 8 klausimus apie didžiausias baimes ir lūkesčius prieš pereinant mokytis į gimnaziją. Gautus klausimus I d klasės mokiniai aptarė anglų kalbos pamokose, paruošė atsakymus ir juos nufilmavo įvairiose gimnazijos erdvėse. Kovo mėnesio pradžioje sukurtas filmas pasiekė pagrindinių mokyklų aštuntokus.

Tikimės, kad šis videofilmas ne tik padės būsimiems gimnazistams įveikti baimes ir pasiruošti perėjimui į kitą mokyklą, bet ir paskatins pagrindinių mokyklų mokinius prisijungti prie mūsų gimnazijos bendruomenės.

Anglų kalbos mokytojos E. Bolienė ir V. Polensienė