Atvira KTU klasė – matematikos pamokos kitaip

Balandžio 30 dieną keturias matematikos pamokas vedė buvęs mūsų gimnazijos mokinys, Kauno technologijų universiteto MGMF Medžiagų mokslo ir nanotechnologijų studijų programos III kurso studentas Ervinas Urbonas.

Pirmos pamokos metu trečiokai išklausė teorinę dalį apie Gauso metodą ir šį metodą praktiškai pritaikė spręsdami lygčių sistemą. Tiesa, balandžio 30 d. – žymaus vokiečių matematiko Karlo Frydriko Gauso gimtadienis. Vėliau Ervinas organizavo protmūšius: II pamokos metu varžėsi II b klasės mokiniai, III pamoka buvo skirta  IIIA2 grupės mokiniams, o IV pamokos metu protmūšio užduotis teko įveikti II a klasės mokiniams. Ervinas paruošė keturių etapų užduotis, kurios reikalavo žinių, loginio mąstymo, pastabumo.

Mokiniams šios pamokos labai patiko – veiklos skatino mąstyti, bendradarbiauti ir kartu priimti sprendimus.

Laimutė Gečaitė, matematikos mokytoja metodininkė