Tęstinis projektas „Žvilgsnis į Vilnių gido akimis“

Vėsų ketvirtadienio rytą I–II klasių mokiniai, lydimi rusų kalbos mokytojos Rimos Gecevičienės, anglų kalbos mokytojų Erikos Balynienės ir Ramunės Petrosian bei mokyklos psichologės Aistės Glinskienės, išvyko į jau 5-tus metus iš eilės organizuojamą edukacinį projektą „Žvilgsnis į Vilnių gido akimis”. Šiais metais projekto tikslas buvo aplankyti Vilniaus senamiestį ir jame esančius žymius objektus: Lietuvos nacionalinę filharmoniją, Vilniaus Universiteto biblioteką. Autentiškoje P. Smuglevičiaus salėje mokiniai klausėsi gido pasakojimo. Ekskursija baigėsi Šv. Jonų bažnyčioje. Visi mokiniai gavo kūrybines užduotis, todėl vaikštinėdami senamiesčio gatvėmis skubėjo fotografuoti įdomius objektus. Šias užduotis mokiniai turės pristatyti anglų kalba savo klasės draugams. Tikimės įdomių kūrybinių darbų pristatymų bei dėkojame mokytojoms už puikiai suorganizuotą ir įdomią išvyką.

Liucija Jančiauskaitė, II f klasė
Aistė Vyšniauskaitė, II e klasė