Susipažinimo dieną – teigiamos emocijos

Rugpjūčio 29 d. mūsų gimnazija pasitiko didelį būrį naujokų. Jie čia atvyko susipažinti, apsidairyti, paklausyti, kuo įdomi, patraukli ir įspūdinga jų pasirinkta mokymosi įstaiga. Būsimus gimnazistus draugiškai pasitiko ir pasveikino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danutė Dragūnienė, pagalbos mokiniui specialistės Gintarė Savukynaitė, Aistė Glinskienė, Janina Matulevičienė ir mokinių tarybos atstovai.  Mokinių tarybos nariai šmaikščiai, linksmai ir smagiai pasakojo, kuo gyvena mūsų gimnazijoje jauni žmonės, ką jie veikia, kas jiems labiausiai rūpi. Jie pakvietė naujokus  prisijungti ir draugiškai gyventi, dirbti bei mokytis. O gimnazijoje iš tikrųjų yra ką veikti. Be pamokinės čia yra įdomios ir kitokios veiklos. Klausydami neformaliojo švietimo būrelių pristatymo naujokai turėjo galimybę apsispręsti,  kokį būrelį rinksis, kur  atskleis savo gebėjimus, talentus, ko norės  išmokti bei ką sužinoti.  

Vėliau buvo žaidžiami įvairūs, mokytojų ir mokinių tarybos organizuojami komandiniai žaidimai (,,Skrydis”, ,,Trasa”, ,,Bokštas” ir kt.),  kurie suteikė  daug teigiamų emocijų: padėjo susipažinti, skatino pasitikėjimą savimi bei kitais.  

Refleksijos metu naujokai atrodė patenkinti, džiaugėsi ir dalijosi vieni su kitais patirtais įspūdžiais. Žinoma, ateity laukia dar daug išbandymų, bet, kaip liaudies išmintis sako, gera pradžia – pusė darbo…  

Janė Zelenienė, lietuvių kalbos mokytoja